«Уклін Вам до землі любі, милі вчителі»

У прекрасну пору року починається новий навчальний рік. А це означає, що попереду нелегка, клопітка праця для учнів та вчителів. Це час, коли шелестить падолистом осінь, і снує в лузі мереживо бабиного літа, час коли червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям. Це, безперечно, нова сторінка в житті наставників молоді–педагогів. Їм сіяти добре, розумне, вічне.

       Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення.

        Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. От і цього року 28 вересня в нашому закладі освіти  відбулося свято вшанування вчителя «Уклін Вам до землі любі, милі вчителі». Організатором свята виступили учні патріотичного гуртка  «Край, в якому я живу» (керівник Мирослава Голубка),  які  підготували  концертну програму. Учні висловили свою вдячність вчителям чудовими номерами художньої самодіяльності, а учасники учнівського театру мод «Мій стиль» презентували  4 колекції одягу.

       Педагог–особистість неординарна, творча, обізнана,  яка весь час знаходиться в пошуку чогось нового, цікавішого, досконалішого. Немає мабуть на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі, зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком.

        Зі святом вас, дорогі вчителі!