Історична  година до дня вшанування  трагедії у Бабиному  Яру

29 вересня 2023 року в Україні відзначають  День пам’яті жертв Бабиного Яру.  Тоді загинуло понад 33 тисячі людей. Саме в цей день  керівник гуртка Ганна Демко провела для здобувачів освіти  патріотичний захід  на тему «Трагедія Бабиного Яру – в серці українського народу». Під час розповіді викладач  згадала події Другої світової війни та злочини тоталітарних режимів, які є організаторами геноцидів. Звернула увагу учнівської молоді не тільки на трагедію знищення, але й на опір нацистським катам та спасіння переслідуваних. Україна займає четверте місце у світі за кількістю Праведників народів світу, які з ризиком для власного життя та життя своїх рідних, дітей рятували євреїв від нацистського геноциду. Подвиг цих українців є прикладом справжнього героїзму, важливим моральним уроком історії Голокосту.

          У бібліотеці закладу освіти  була організована виставка тематичної літератури,  присвячена 82 річниці трагедії у Бабиному Яру.

          Після заходу,  учасники освітнього процесу вшанували  пам’ять загиблих євреїв Закарпаття біля  встановленого знаку пам’яті Голокосту євреїв  у роки  Другої Світової війни на площі  Євгена Фенцика   біля Закарпатської обласної філармонії в Ужгороді.