Кадровий склад

Список педагогічних працівників Ужгородського вищого комерційного училища ДТЕУ станом на 01.09.2022 року

№ з/пПрізвище, ім’я, по батьковіПосадаДата
народження
Освіта за дипломомСтаж педагогічної діяльностіКваліфікаційна категорія, педагогічне звання, рік присвоєння
Керівний склад
1ГОНДОРЧИН*
 Лідія
Павлівна
Директор, викладач31.10.1957  1979,  Ужгородський державний університет, математика, математик, викладач,з  197925.04.2018, відповідність займаній посаді;
19.04.2017, підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічного звання «викладач-методист»
2КОРНІЄНКО*
Оксана
Ярославівна
Заступник директора з НВР, викладач01.06.1973
 
1997, Технологічний університет Поділля, технологія і конструювання швейних виробів,
інженер-конструктор
з 1997
 
25.04.2018, відповідність займаній посаді;
24.04.2020, підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та встановлення педагогічного звання “старший викладач”
3КУЧЕР*
Ірина

Вікторівна
Методист, викладач12.09.1965
 
1987, Ужгородський державний. університет, російська мова та література,
Філолог,  викладач
з 19872019 р., підтвердження кваліфікаційної категорії спеціаліст вищої категорії
25.04.2018, підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічного звання «старший викладач»
4МУДРЕНОК*
Оксана
Зіновіївна
Старший майстер, викладач03.03.1968
 
1995, Державна академія  легкої промисловості, технологія і конструювання швейних виробів, інженер-конструкторз 1995
 
2020,
 відповідність займаній посаді,
27.03.2020, встановлення кваліфікаційної категорії “спеціаліст другої категорії”
5СКИБА*
Марія

Павлівна
Заступник директора з ВР, викладач21.08.1961
 
1986,  Ужгородський
державний університет, російська мова і література,
філолог,  викладач 
 
з 198125.04.2018, відповідність займаній посаді;
25.04.2018, підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічного звання «викладач-методист»
6ШВАБ*
Світлана
 Іванівна
Керівник фізвиховання, викладач20.02.1968
 
2011,  Ужгородський національний університет, фізична реабілітація, викладач фізичного виховання та спорту, реабілітологз 201127.03.2018,     присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»
Викладачі
1ГАЖЛІНСКІ*
 Олена
 Іванівна
Викладач (перукар (перукар-модельєр))27.05.19661989,  УжДУ, лікувальна справа,  лікар;
2009 р., Інститут підгот. кадрів промисл.,  перук. мистецтво та декор. косметика, перукар-модельєр
з 200023.04.2021, підтвердження    кваліфікаційної категорії «спеціаліст
вищої  категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»
2ДАНИЛИШИНА
Олена
Володимирівна
Викладач (перукар (перукар-модельєр))13.10.19732015, відокремлений підрозділ «Львівська філія КНУКіМ», спеціальність Дизайн,  дизайнер зачіски з 1997
 
23.04.2021, присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
3ДЕМКО
Ганна
Юріївна
Викладач (правознавство)21.09. 1950
 
1976,   Ужгородський державний університет, історія,  історик, викладач історії та суспільствознавстваз 198425.04.2018, підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та  педагогічного звання «викладач-методист»
4ДОВГОМЕЛЯ Валентина
Петрівна
Викладач (швейний профіль)29.01.1971
 
1997, Технологічний Університет Поділля, технологія і конструювання швейних виробів,
інженер-технолог
з 200225.04.2018,  підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої  категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»
5КЕРЕКАНИЧ
Оксана
Павлівна
Викладач (інформаційні технології)21.04. 19802002,  Ужгородський національний університет, математика, математик, магістр математики, викладачз 200224.04.2019, підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої  категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»
6СУЩЕНКО
Ірина Вікторівна
Викладач (фізвиховання)15.07.1956
 1977,Ворошиловградський державний педагогічний інститут, фізичне виховання, вчитель фізичного виховання
з 2021 
7РОЗГОНІ
Вікторія Володимирівна
Викладач (обл. з реєстрації бухданних, касир (в банку))11.09.1990
 
2013,ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, фінанси і кредит, магістр з фінансів і кредиту
 
з 201327.03.2018,     присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»
8ПАВКЕВИЧ*
 Маріанна
 Ігорівна
Викладач (іноземна мова)20.09.19802004 р,  Дрогобицький ДПУ ім.Франка,  педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література, вчитель англійської та німецької мов, зарубіжної літературиз 201126.03.2021 р. присвоєння кваліфікаційної категорії  «спеціаліст другої категорії»
9ТРАЧУК
Марта
 Михайлівна
Викладач (охорона праці)18.09.1976
 
1999,   Ужгородський національний університет, фізика, фізик, інженер
 
з 199725.04.2018, присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
10ЧАЛОВКА*
Оксана
 Михайлівна
Викладач (перукар (перукар-модельєр))15.01.1972
 
2007, УжДУ, український філолог, викладач,
 2015, Ужгородський коледж Київського університету культури,  перук. мистецтво та декоративна косметика, модельєр-перукар 
 з 199726.03.2019,  присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»
Майстри виробничого навчання
1БЕРГАУЕР
Світлана Миколаївна
Майстер виробничого навчання (швачка, кравець)07.08.1966
 
1988, Воронезький індустріально-педагогічний технікум,швейне вир-во,
технік-технолог, майстер виробничого навчання,
1985, технічне училище № 4
м. Хуст, кравець жіночого легкого плаття з умінням проводити розкрій 4 розряду
з 199719.04.2017, підтвердження 14 тарифного розряду та педзвання «майстер виробничого навчання І категорії»
2ГАЖЛІНСКІ
Олена Іванівна
Майстер виробничого навчання (перукар (перукар-модельєр), візажист)27.05.19662009 р., Інститут підготовки кадрів промисловості  перукарське  мист. та декоративна косметика, перукар-модельєр, 
2000 р, Ужгородське ПТУ № 6, кваліфікація перукар
з 200023.04.2021 , підтвердження 14 тарифного розряду та педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
3ГЛАДКИЙ
Наталія Василівна
Майстер виробничого навчання (обл. з реєстрації бухданних, касир (в банку))26.07.19852009, УНЦ КНТЕУ, фінанси, спеціаліст з фінансів, економіст-фінансист   2005,Ужгородський комерційний технікум, бухгалтерський облік, бухгалтерз 200926.03.2021, встановлення 13 тарифного розряду
4ГЕДЕОН
Марія Іванівна
Майстер виробничого навчання (обл. з реєстрації бухданних, касир (в банку))27.02.19561979, Ужгородський Державний університет,  бухгалтерський облік, економіст
 
з 2022
5ІЛЬНИЦЬКА
Галина Василівна
Майстер виробничого навчання (кравець)23.04.19611981, Львівський технікум легкої промисловості, швейне вир-во, технік-технолог,
  1993,  Орендне Закарпатське виробничо-торговельне швейне об’єднання, м. Ужгород, оператор швейн. виробництва, швачка 6 р.   
з 198319.04.2017 , підтвердження 14 тарифного розряду та педзвання «майстер виробничого навчання І категорії»
6КОСИЛІВ-ГОЛУБЄВА Юлія МиколаївнаМайстер виробничого навчання (швачка, кравець)03.01.19782008, Мукачівський технологічний інститут, легка промисловість, бакалавр легкої промисловості, 
2009, Мукачівський технологічний інститут, взуття, шкіргалантерейні і лимарні вироби, інженер-технолог 
з 2010 (2019) 26.03.2021, встановлення 12 тарифного розряду
7ЛЯХОВИЧ Ганна Юріївна        Майстер виробничого навчання (покоївка, адміністратор, агент з організації туризму)22.01.1980
 
2016, УТЕІ КНТЕУ, Менеджмент організацій і адміністрування, спеціаліст з менеджменту організацій і адмініструванняз 2015 26.03.2020, встановлення12 тарифного розряду
8НІМЕЦЬ
Тетяна Михайлівна
Майстер виробничого навчання (вишивальник, кравець)28.10.1961  1990, Республіканський  технологічний технікум, швейне виробництво,
технік-технолог,
1981, ПТУ Закарпатського управління побутового обслуговування, закрійник жіночого і дитячого легкого плаття та чоловічих сорочок  4р
з 198219.04.2017 , підтвердження 14 тарифного розряду та педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
9ПАВКЕВИЧ
Маріанна Ігорівна
Майстер виробничого навчання (перукар (перукар-модельєр))20.09.19802015, Ужгородський коледж Київського університету культури,   Перукарське мистецтво та декоративна косметика, модельєр-перукар,
1999., Львівське ПТУ № 4, перукар
з 201026.03.2021, встановлено 13 тарифний розряд
10РОСУЛ
Лариса Михайлівна
Майстер виробничого навчання (швачка, кравець)19.11.19701995,Технологічний університет  Поділля, технологія та конструювання швейних виробів,
інженер-технолог,
1987, СПТУ№16, швачка 3 р.,
1989,  Закарпатське виробничо-торговельне швейне об’єднання, кравець 4 розряду
 
з 199019.04.2017 , підтвердження 14 тарифного розряду та педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії».
11ТАТАРІНОВА
Алла Петрівна
Майстер виробничого навчання (перукар (перукар-модельєр))  22.09.19631982 ,ПТУ № 1,
м. Ужгород, перукар широкого профілю
з 199824.04.2020, підтвердження
14 тарифного розряду підтвердження педагогічного звання «майстер
в\ н  ІІ категорії».
12ФІГОЛЬ
Тетяна Юріївна
Майстер виробничого навчання (швачка, кравець)25.05.19691990, Вітебський індустріально–педагогічний  технікум, швейне виробництво,
технік-технолог, майстер виробничого навчання,
1987, СПТУ №18, м.Берегово, кравець чоловічого та жіночого верхнього одягу 5 розряду, 1989, Вітебський індустріально -педагогічний технікум, закрійник 6 р
з 199019.04.2017 , підтвердження 14 тарифного розряду та педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
13ЧАЛОВКА Оксана МихайлівнаМайстер виробничого навчання (перукар (перукар-модельєр), візажист)15.01.19722015, Ужгородський коледж Київського університету культури  Перукарське мистецтво та декоративна косметика, модельєр-перукар,
1991, УКК Закарпатського  ОБУ, м. Ужгород, перукар
з 199725.04.2018, підтвердження 14 тарифного розряду та присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»
14ШПОНТАК
Тетяна Юріївна
Майстер виробничого навчання (перукар (перукар-модельєр), візажист)12.07.19752009,  Інститут  підготовки кадрів промисловості,  перукарське мистецтво  та декоративна косметика, перукар-модельєр
1997, ПТУ №1, м. Ужгород, перукар
з 200228.03.2017 встановлення 14 тарифного розряду
Інші педагогічні працівники
1ОНИСЬКО
 Наталія
Емілівна
Вихователь гуртожитку17.04.1975 1999, Ужгородський державний університет, українська мова та література, філолог, 
викладач,
з 20092020, підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії»
2БОРИНСЬКА Євгенія ЄвгенівнаПрактичний психолог19.05.19892020 р., ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, психологія, психологз 2021
3МОЧАРКО Юрій МиколайовичКерівник гуртка01.019601989, Київський державний інститут культури ім.Корнійчука, культурно-освітня робота, культурно-освітній працівник, керівник самодіяльного танцювального колективуз 2017