Випускники

Випускники ПТНЗ – відомі особистості


ТОРОНІЙ ВАЛЕРІЙ ЕМЕРІХОВИЧ
(1954, смт. Великий Березний Закарпатсько області)
Закінчив Ужгородське ПТУ № 6 за професією столяр-червонодеревник (1972), Ужгородський державний (нині національний) університет, економічний факультет (1985). У системі ПТО працює з 1976 майстром виробничого навчання ПТУ № 6 (нині Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету), заступником директора, директором ПТУ. У 1999-2003 заступник начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації, з 2003 – директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області. Талановитий менеджер освіти, активно працює над реорганізацією і реформуванням мережі ПТНЗ, упровадженням нових професій для підготовки робітників з урахуванням потреб ринку праці, активних форм і методів професійного навчання. Впливає на оновлення змісту навчального процесу в ПТНЗ, покращення якості підвищення кваліфікації інженерно-педагогічних кадрів, наполегливо впроваджує інформаційно-комунікативні технології у практику роботи ПТНЗ. Особливу увагу надає навчально-методичному забезпеченню професійної підготовки, демократизації та гуманізації навчально-виховного процесу, активно впроваджує українсько-канадський проект «Децентралізація управління професійним навчанням в Україні». Організатор упровадження енергозберігаючих технологій, будівництва мінікотелень, створення багатопрофільних навчальних закладів. Нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Відмінник народної освіти УРСР (1990), «А.С. Макаренко» (2008), лауреат обласної педагогічної премії ім. Августина Волошина (2009).
МЕЙСАРОШ ТИБЕРІЙ ІВАНОВИЧ
(1944, м. Свалява Закарпатської області)
Закінчив Ужгородське художнє ремісниче училище № 3 за професією столяр-червонодеревник (1962) , Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «технологія деревообробки» (1984). У системі ПТО пропрацював 23 роки: з 1984 старшим майстром Свалявського середнього професійно-технічного училища № 9 (нині Свалявський професійний будівельний ліцей), 1998-2007 заступником директора з навчально-виробничої роботи. Організатор виробничого навчання учнів на підприємствах деревообробної галузі, вніс вагомий внесок у зміцнення навчально-матеріальної бази навчального закладу.
НЕМЕШ ІВАН МИХАЙЛОВИЧ
(1933, с. Копинівці Мукачівського району Закарпатської області)
Закінчив ремісниче училище № 9 м. Львів за професією столяр-червонодеревник (1952), Львівський будівельний технікум (1959). У системі ПТО пропрацював 50 років. Із 1960 – майстер виробничого навчання, 1974-2000 – старший майстер ПТУ № 6 (нині – Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету). Вніс значний внесок у створення навчально-матеріальної бази училища, майстерень для деревообробних професій. Відмінник профтехосвіти України, “Заслужений працівник профтехосвіти УРСР” (1980), нагороджений Почесним знаком “За заслуги в развитии системы профтехобразования” (1984), медалями, відомчими заохочувальними відзнаками.
ОПАЛЕНИК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ
(1959, с. Верховина Бистра Великоберезнянського району Закарпатської обл.)
Закінчив Ужгородське ПТУ № 6 за професією столяр (виробництво художніх меблів) (1977), Коломийський технікум механічної обробки деревини (1989). Майстер виробничого навчання І-ої категорії. У системі професійно-технічної освіти працює 26 років. З 1984 – майстер виробничого навчання ПТУ № 6 (нині – Ужгородське вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету). Постійно удосконалює навчально-методичне забезпечення виробничого навчання учнів із деревообробних професій, зміцнює навчально-матеріальну базу майстерень. Творчий, ініціативний працівник. Нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України та обласної державної адміністрації, лауреат обласної педагогічної премії ім. Августина Волошина (2007).
ГЕКОВА ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА
(1979, м. Ужгород Закарпатської області)
Закінчила Ужгородське професійно-технічне училище № 6 за професією кравець (2001), Мукачівський технологічний інститут (нині Мукачівський державний університет) (2004). З 2001 працює на посаді техніка-технолога ЗАТ «Ужгородської швейної фабрики».
ГАВРИЛЮК ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
(1946, м.Шепетівка Хмельницької області)
Закінчив Ужгородське міське професійно-технічне училище № 43 за професією столяр-червонодеревник (1964), Львівський лісотехнічний інститут (1977). У системі професійно-технічної освіти працює 40 років. Із 1977 майстер виробничого навчання, а згодом заступник директора з НВР Хмельницького професійно-технічного училища № 4, 1977-1981 –вчителював за кордоном в Німеччині. Із 1981 завідував філіалом Хмельницького професійно-технічного училища № 16, а з 1987 призначений на посаду директора Хмельницького вищого професійного училища № 25. О.О.Гаврилюк – новатор, ініціатор, людина з прогресивними поглядами, яка завжди крокує в ногу з часом. З метою саморозвитку, самовдосконалення він вступає до магістратури Центрального інституту післядипломної освіти АПН України і, закінчивши її в 2001 році, стає магістром менеджменту. На базі училища досліджує організаційно-педагогічні умови функціонування професійно-технічного навчального закладу нового типу – ВПУ. У 2002 році захищає з даного питання дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. О.О.Гаврилюк є автором близько 30 наукових статей і чотирьох навчально-методичних посібників. З 1996 року О.О.Гаврилюк – член Президії Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти, очолює обласну раду Асоціації, раду директорів ПТНЗ області. За досягнення на ниві освіти нагороджений знаками: «Відмінник освіти РСФСР» та «Відмінник освіти України», в 2004 році був у числі перших працівників профтехосвіти удостоєний Знака «За вагомий внесок у розвиток професійної освіти», встановленого Всеукраїнською асоціацією працівників професійно-технічної освіти. У 2005 році він нагороджений нагрудним знаком «А.С.Макаренко», а в 2006-му удостоєний звання «Заслужений працівник освіти України». Нагороджений обласною премією ім. Миколи Дарманського в галузі освіти і науки та відзнаками «Флагман сучасної освіти» двох останніх років (запровадженими Національною академією педагогічних наук України, комітетом Верховної Ради України з освіти і науки та Міністерством освіти і науки України). Турботами О.О.Гаврилюка вибудовано струнку та цілісну систему підготовки кваліфікованих робітників і фахівців, які у попиті на ринку праці.
ФЛЕНЬКО ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ
(1959 року , м. Ужгород Закарпатської області)
Закінчив Ужгородське ПТУ № 6 за професією столяр (виробництво художніх меблів) 1978), Львівський лісотехнічний інститут (1984), Ужгородський національний університет (1989). У системі профтехосвіти пропрацював 3 роки. 1989 – 1995 депутат Ужгородської міської ради. У 1992 році обраний президентом футбольного клубу “Закарпаття”. Працював на різних посадах, у тому числі радником Ужгородського міського голови, начальником управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради, начальником управління молоді та спорту облдержадміністрації. З листопада 2010 року заступник Ужгородського міського голови. Володимир Фленько займається питаннями освіти, культури, спорту, сім”ї та молоді, соціального захисту населення, соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді.
ГУЗИНЕЦЬ НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
( 1982, м.Веймар Німеччина)
Закінчила Ужгородське професійно-технічне училище № 6 за професією кравець (2001), Мукачівський державний університет (2011). Із 2001-2009 працювала на посадах швачки, контролера, контролера-експерта, майстра цеху № 2 ЗАТ «Ужгородської швейної фабрики». Із 2009 менджер на швейному підприємстві ТОМ «Маріель».