Волонтерська діяльність

28.03.2024 року. Волонтерська робота кипить. Учні групи № 16 разом з майстром виробничого навчання Бергауер Світланою продовжуть пошиття м’яких нош для транспортування поранених бійців.

07.03.2024 року. В нашому закладі освіти, поруч з освітнім процесом, продовжується волонтерська діяльність. На замовлення благодійного фонду «Щастя в долонях Закарпаття» учні групи № 16 разом з майстром виробничого навчання Ларисою Росул продовжують пошиття м’яких медичних нош для транспортування поранених бійців.

Волонтерська допомога продовжується

Благодійництво – є невід’ємною частиною роботи закладу освіти. Здобувачі освіти та педагоги об’єдналися заради благодійної мети – в тилу робити все, аби наблизити країну до Перемоги.
Наше гасло «Золоті руки та потужності нашого закладу освіти – на благо захисників!»
З вересня 2023 року учні та педагогічні працівники продовжують надавати волонтерську допомогу. На замовлення благодійного фонду «Щастя в долонях Закарпаття» учні другого курсу швейного напрямку упродовж вересня 2023 року пошили 50 шт. м’яких медичних нош для транспортування поранених бійців. Ці ноші будуть передані нашим військовим в зону бойових дій.

Волонтерська допомога військовим

На замовлення  благодійного фонду  «Щастя в  долонях Закарпаття»  учні першого і другого курсів швейного напрямку упродовж березня-квітня 2023 року пошили 100 шт.  м’яких  медичних нош для  транспортування поранених бійців. Ці ноші будуть передані нашим військовим  в зону бойових дій.

Надання послуг по ремонту швейних виробів

12.04.2023 року. Наш заклад освіти надає широкий спектр послуг по ремонту одягу, а також з індивідуального пошиття.

Учні групи № 5 з професії вишивальник, кравець під час виробничого навчання виконували роботи по ремонту швейних виробів для військових: укорочення довжини брюк та заміна тасьми-блискавки на бушлатах

Акція «Паска для воїна»

  11 квітня 2023 року на Народній площі в м.Ужгороді  проходило освяченя пасок, писанок та інших великодніх страв. Благодійна акція «Паска  для воїна»,  яку започаткувала  обласна військова адміністрація спільно з ГО «Волонтери Закарпаття», проходить вже вдруге.  Наш заклад освіти також долучився до благодійної  акції.

 Освячені пасочки передадуть на передову, щоб віддячити нашим Героям за мужність і подарувати частинку родинного затишку до світлого Великодня.

«Подаруй Захиснику тепло»
05.12.2022  року, до дня Волонтера, гуртківці виготовили окопні свічки під гаслом «Подаруй Захиснику тепло». Ці свічки будуть передані нашим захисникам на передову.

Волонтерська допомога військовим

Упродовж жовтня-листопада 2022 року здобувачі освіти швейного напрямку груп № 2, 26  разом з майстрами виробничого навчання Ільницькою Г.В., Росул Л.М., Бергауер С.М. на уроках виробничого навчання шили чоловічі шорти для військових. Деталі крою та фурнітуру надало підприємство ТОВ «Березнянка» (керівник  Андрій Цибик).

Участь у благодійній акції «Смілива гривня»
Учнівський та педагогічний колективи нашого закладу освіти долучилися до доброї справи – благодійної акції «Смілива гривня», яка тривала з 1вересня до 31  жовтня 2022 року. Мета акції – збір коштів на допомогу Збройним Силам України.

Зібрані монети переказані на рахунок фонду в Ощадбанку м.Ужгород.

Міжнародний день захисту дітей
1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, громадська організація «Щасливі діти» в центрі міста Ужгорода організувала для дітей цікаву програму – майстер-класи: об’ємна квітка, м’яка іграшка «Зайчик», лялька-ліхтарик, «Травничок», іграшка антистрес, брошки з фетру та янголи, поробки зі стабілізуючого моху та багато іншого.

Педагогічні працівники нашого закладу освіти долучилися до організованих заходів. Викладач, керівник гуртка технічної творчості «Креатив» Марта Трачук разом з ученицею гуртка Галаговець Ярославою провели для присутніх діток майстер-клас з виготовлення м’якої іграшки «Зайчик». Дітки з ентузіазмом долучилися до роботи, результатом якої виготовлено понад 30 зайчиків.

Під відкритим небом працювала «експрес перукарня», де майстер виробничого навчання Маріанна Павкевич разом з ученицею групи № 8 Брензович Данієлою виконували дитячі зачіски з елементами плетіння та декорування кольоровою крейдою.

Всі присутні дітки залишилися задоволені, адже добрі справи робити легко.

Добрі справи робити легко
Протягом травня 2022 року майстри виробничого навчання та учні перукарського напрямку надають безкоштовні перукарські послуги пораненим бійцям, які проходять лікування та реабілітацію у лікарнях міста Ужгорода. Ця гарна справа робить наших захисників красивими. А вони цього достойні.

Волонтерство – це добрі та корисні справи

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Учнівська молодь нашого закладу освіти розуміє, що світ тримається на добрі та гарних вчинках. Тому вони долучаються до добрих, корисних справ. Протягом березня-квітня 2022 року  учениця групи № 5 з професії вишивальник, кравець Персіда Дешко разом з молоддю  села  Дешковиці  Хустського району волонтерили на кордоні з Угорщиною: пропонували переселенцям з гарячих міст України  гарячий  чай, каву   та булочки.

Ця ж група молоді разом із скрипічним оркестром  у  квітні відвідали  переселенців, які тимчасово  проживають у Виноградівському пансіонаті для людей похилого віку з особливими потребами, Ільницькій школі-інтернаті та в лікарні села Вишково Хустського району.

Своїм співом, грою на інструментах вони подарували позитивні емоції нашим гостям-переселенцям.

Подяка за участь у волонтерській роботі
Упродовж березня-квітня 2022 року працівники нашого закладу освіти долучалися до волонтерської роботи у тісній співпраці з громадською організацією «Рух підтримки закарпатських військових» до пошиття виробів для військових, плетіння маскувальних сіток та надання безкоштовних перукарських послуг для тимчасово переміщених осіб.

Координатор Руху підтримки закарпатських військових Галина Ярцева висловила Подяку нашим працівникам за участь у волонтерській роботі.

Робота гуртка технічної творчості “Креатив”

Упродовж квітня 2022 року учасники технічного гуртка «Креатив» шили екоторбинки, виготовляли писанки  для’ громадської організації «Рух підтримки закарпатських військових» з метою реалізації виробів.  Кошти від реалізації товару  підуть на закупівлю  тактичних наборів  з окулярів, наколінників і рукавиць.

Волонтерська робота продовжується
Упродовж квітня 2022 року майстри виробничого навчання, викладачі швейного профілю шили балаклави, бафи, екоторбинки з патріотичними написами та спорядження для кевларових шоломів (на замовлення Руху підтримки закарпатських військових). Крім того, майстри виробничого навчання перукарського профілю надають безкоштовні перукарські послуги для тимчасово переміщених осіб.

Волонтерська робота продовжується  

До плетіння маскувальних сіток активно долучаються учні нашого закладу освіти, продовжується пошиття ношів. Крім того, майстри виробничого навчання перукарського профілю надають безкоштовні перукарські послуги для тимчасово переміщених осіб.

Волонтерська допомога військовим продовжується

В нашому закладі освіти продовжується волонтерська допомога військовим: протягом 21-24 березня 2022 року майстри виробничого навчання швейного напрямку шили ноші, а інші працівники закладу освіти плели маскувальні сітки.

Волонтерська допомога військовим
Протягом 15-18 березня 2022 року майстри виробничого навчання та викладачі швейного напрямку у співпраці з ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» пошили 108 шт. військових поясних сумок, 52 шт. медичних сумок та 6 шт. ношів на замовлення волонтерів для потреб військових. Окрім цього, працівники закладу освіти плели маскувальні сітки.

Волонтерська допомога військовим

14 березня 2022 року майстри виробничого навчання та викладачі швейного напрямку у співпраці з ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» пошили 62 шт. військових поясних сумок та 65 шт. медичних сумок на замовлення волонтерів для потреб військових.

Волонтерська допомога військовим
Протягом 9-10 березня 2022 року працівники нашого закладу освіти продовжили плести маскувальні сітки, майстри виробничого навчання та викладачі швейного напрямку пошили 340 балаклав, безкаркасні ноші та маскувальні халати для потреб військових. Тканину для пошиття балаклав надало ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика», директор Каламуняк Мирослава, а сітку передали волонтери з Чехії, сім’я Мандзюк-Голубка.

Волонтерська допомога військовим
Протягом березня 2022 року працівники нашого закладу освіти продовжили плести маскувальні сітки, майстри виробничого навчання та викладачі швейного напрямку шили балаклави, а також поясні армійські сумки та медичні м’які безкаркасні ноші для потреб військових.

Тканини для плетіння сіток та пошиття балаклав надали підприємства- партнери ТзОВ «Луготекс», директор Штумп Мікаела, ТзОВ «Березнянка», директор Цибик Андрій та ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика», директор Каламуняк Мирослава.

Волонтерська допомога військовим
З 25 лютого по 3 березня 2022 року працівники нашого закладу освіти плели маскувальні сітки, які передали благодійній організації «Волонтери Закарпаття» для потреб 128 окремої гірської-штурмової Закарпатської бригади – Закарпатський легіон.
Крім плетіння маскувальних сіток, майстри виробничого навчання та викладачі швейного напрямку пошили 195 балаклав, які передали Благодійному фонду «Щастя в долонях Закарпаття» для потреб військових.

Плетіння маскувальних сіток для військових
Упродовж 25-28 лютого 2022 року працівники нашого закладу освіти плели маскувальні сітки, які передали благодійній організації «Волонтери Закарпаття» для потреб 128 окремої гірської-штурмової Закарпатської бригади – Закарпатський легіон.

Робота з плетіння маскувальних сіток продовжується.