Гуртожиток

Нормативно-правова база:

Учнівський гуртожиток розташований у будівлі по вул. Коритнянській 4, розрахований на 95 місць. Будівля гуртожитку типова, є автономне опалення, центральне холодне та гаряче водопостачання.
Житлово-побутові умови в гуртожитку училища постійно знаходяться в полі зору адміністрації, коменданта, вихователів, майстрів виробничого навчання, класних керівників та кураторів груп. Проводиться відповідна робота зі створення належних житлово-побутових умов учнів.
У кімнатах проживають по два-три учні. Є окремі кімнати для приготування їжі, самопідготовки, де учні мають можливість переглядати телепередачі, користуватися мережею Інтернет та актова зала для проведення масових заходів.

Виховну роботу в гуртожитку здійснюють вихователі, які у своїй роботі керуються основними законодавчими актами, наказами, нормативними та методичними документами щодо організації виховної роботи в гуртожитку. Свою діяльність здійснюють згідно перспективного та помісячного планування. Систематично проводять роботу по оформленню відповідної документації, ведуть аналіз соціального стану учнів, журнал обліку індивідуальної роботи з учнями, журнал обліку проведення виховних заходів, протоколи засідань ради гуртожитку; матеріали щодо порушення учнями дисципліни та режиму проживання гуртожитку. Діяльність вихователів спрямована на створення комфортних житлово-побутових умов для проживання учнів, навчання, ефективної самопідготовки, організації культурно-побутового обслуговування, естетичного оформлення кімнат та приміщень загального користування, стендів, стіннівок, розвиток учнівського самоврядування учнів.

Рада гуртожитку – важливий орган колективної управлінської діяльності учнів в гуртожитку. До складу Ради гуртожитку входять кращі учні. Щомісяця на своїх засіданнях члени Ради гуртожитку ретельно планують зміст основних заходів, заслуховують звіти про проведену роботу, вирішують поточні питання, виносять клопотання перед дирекцією училища про преміювання учнів, які приймають участь в огляді-конкурсі на кращу кімнату гуртожитку.

Виховну роботу з учнями гуртожитку здійснюють за напрямками: національно-патріотичне, морально-етичне та естетичне, екологічне, формування здорового способу життя, розвиток учнівського самоврядування.

Масові заходи

Ввечері 17 грудня до мешканців гуртожитку завітав Святий Миколай подарувавши присутнім гарний настрій, багато позитиву та сміху. Учні радо зустріли дорогого гостя, запросили його до солодкого столу.