Заходи

Пам’ятка: “Дії при війні”

 

Посібник: “У разі надзвичайної ситуації або війни”

Об’єктове тренування з питань цивільного захисту в закладі освіти

27 жовтня 2022 року в училищі відбулося об’єктове тренування з питань цивільного захисту  на тему «Дії органу управління та сил цивільного захисту Ужгородського вищого комерційного училища ДТЕУ у разі виникнення надзвичайної ситуації».

 Мета навчання:вироблення єдності підходів щодо організації та методики проведення об’єктового  тренування з питань цивільного захисту, демонстрація технології відпрацювання практичних етапів згідно із задумом тренування

Навчання з охорони праці

Однією із складових ефективної роботи з профілактики виробничого травматизму є належна підготовка, навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці.
Відповідно до «Положення про організацію навчання працівників з питань охорони праці, безпеки жіттєдіяльності та пожежної безпеки» та графіку проведення навчання з 13 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року проводилось навчання і перевірка знань працівників закладу освіти з питань охорони праці, пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Особлива увага на навчанні приділялась питанням пожежної безпеки, електробезпеки та надання домедичної допомоги потерпілим у разі нещасного випадку.
Керівник закладу освіти Лідія Гондорчин звернула увагу на основні принципи державної політики в галузі охорони праці, дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, права працівників на охорону праці, які відображені у Колективному договорі закладу освіти.
Інженер з охорони праці Марта Трачук та завідувач господарством Юрій Темпель, використовуючи навчальні відео, детально розглянути правила використовування вогнегасних засобів, протипожежного інвентарю і обладнання для пожежогасіння, дії працівників при виявленні на території об’єкта задимлення, загорання або пожежі: порядок повідомлення про пожежу в пожежну охорону, газорятувальну та інші аварійні служби. Навчання з домедичної допомоги потерпілим у разі нещасного випадку проводила медична сестра закладу освіти Віра Готра. Звернула увагу на основні принципи надання домедичної допомоги при кровотечі, на основні види кровотечі, їх ознаки та способи зупинки кровотечі. Медична сестра також розповіла про домедичнау допомога при ударах, при струсі головного мозку; домедичну допомогу при вивихах і розтягненні зв’язок; домедичну допомога при отруєнні газами; домедичну допомога при пораненнях тощо.
Після завершення навчання, працівники проходили перевірку знань у формі тестування.