День відкритих дверей

День відкритих дверей

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже вибір професії – справа відповідальна і досить непроста, бо від цього залежить те, як складеться подальше життя людини.

10 квітня 2024 року на День відкритих дверей до нашого закладу освіти завітали учні випускних класів закладів загальної середньої освіти м.Ужгород. Присутні на заході отримали  інформацію про  робітничі професії, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників, ознайомилися з Правилами прийому на 2025 рік.  Школярі оглянули  навчально-матеріальну базу кабінетів, виробничих майстерень, виставку учнівських робіт з технічної творчості.

Гуртківці разом зі своїм наставниками продемонстрували  гостям майстер-класи  з виготовлення виробів з бісеру, квітки-чокера з тканини,  розпис хною по тілу в техніці Мехенді, Апгрейд чоловічої сорочки та  практичний  воркшоп «Сам собі перукар», на якому учні власноруч змогли відчути себе в ролі кваліфікованого перукаря. Спілкування з педагогами,  однолітками  та випускниками училища викликали жвавий інтерес до робітничих професій, їх актуальності, можливостей навчання, перспектив  вибору подальшої освітньої траєкторії.

День відкритих дверей пройшов цікаво та продуктивно. Сподіваємося, що сьогоднішній захід став для школярів компасом у подальшому професійному самовизначенні та допоможе їм зробити правильний вибір майбутньої професії.

День відкритих дверей

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже вибір професії – справа відповідальна і досить непроста, бо від цього залежить те, як складеться подальше життя людини.

5-6 квітня 2023 року на День відкритих дверей до училища завітали учні випускних класів закладів загальної середньої освіти м.Ужгорода. Присутні на заході отримали  необхідну інформацію про навчання в закладі освіти, професії, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників, Правила прийому, організацію виробничого навчання та практики, організацію дозвілля. Школярі оглянули  навчально-матеріальну базу кабінетів, виробничих майстерень, виставку учнівських робіт з технічної творчості.

Майстер-класи  з бісероплетіння, зав’язування української хустки,  шарфа, творча майстерня «Розпис хною – міхенді», практичні покази перукарських робіт з «конеколоном», спілкування з педагогами та однолітками викликали жвавий інтерес до робітничих професій, їх актуальності, можливостей навчання, перспектив  вибору подальшої освітньої траєкторії.  

Рекламний ролик 2024 рік.

Профорієнтаційний ролик

Історія училища

Презентація про училище

Інфографіка