Екскурсія на Виноградну гору

В рамках відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні майстри виробничого навчання Ганна Ляхович, Мар’яна Кузьо та Людмила Борисенко організували екскурсію для здобувачів освіти першого курсу з професії майстер готельного обслуговування, агент з організації туризму на туристичну атракцію в Ужгороді – «Виноградна гора». Це єдиний в Україні виноградник у межах міста.
Виноградна гора розташована в околицях міста, у межах мікрорайону “Шахта”, неподалік ресторану «Кілікія». Відкриття цієї гори нарешті повернули Ужгороду славу виноробного та виноградного міста. Адже на гербі Ужгорода одним із головних символів є виноградна лоза. Виноградник має прекрасне місце розташування, його площа – гектар. Що в ньому унікального? П’ять років тому тут висадили майже півтори тисячі саджанців двох сортів – Гевюрцтрамінер (сорт винограду, з якого виготовляють родзинку краю – легендарне вино «Троянда Закарпаття») та Совіньйон блан. Це одні з кращих сортів винограду для виготовлення білих вин, які прекрасно себе почувають у Закарпатті».
Біля виноградника є дегустаційна зала, а також майданчик для гри в шахи й петанк. Крім того, Ужгородська Виноградна гора – чудова фотозона.
Учні отримали багато позитивних емоцій, дізналися про чергову Ужгородську родзинку.