Бесіда на тему «Відповідальність – крок до успіху»

Всеукраїнський День відповідальності людини – державне свято України, яке, починаючи з 2021 року, відзначається  щороку 19 жовтня у день народження Богдана Гаврилишина, автора «Декларації відповідальності людини». Метою відзначення є якісне перетворення українського суспільства у контексті розуміння та підвищення рівня відповідальності, а також вшанування пам’яті великого українця. Ініціатива встановлення Всеукраїнського дня відповідальності людини належить Фонду родини Богдана

20 жовтня в нашому закладі освіти бібліотекар Голубка Мирослава  провела  із здобувачами освіти першого курсу бесіду на тему «Відповідальність – крок до успіху». Учні з цікавістю слухали інформацію Мирослави Василівни про   історію виникнення Дня відповідальності людини,  15 ефективних пунктів для здорового й успішного майбутнього людства − «Декларацію відповідальності людини», яку створив Богдан Гаврилишин. Це  15 універсальних кроків для становлення особистості відповідальної людини, роль якої в розвитку свідомого громадянського суспільства вимірюється наполегливим самовдосконаленням, повагою до ближніх, підтримкою сім’ї, любов’ю до навколишнього середовища, зусиллями й прагненнями зберегти культурні надбання країни й людства та щирою взаємодією зі світом.

        В ході бесіди учні ділилися думками, що для кожного  означає слово «відповідальність», які  планують зробити відповідальні дії  і плани на майбутнє.

        Підсумовуючи бесіду, Мирослава Василівна наголосила –  важливо пам’ятати, що кожен день  – це день відповідальних дій! І хай 19 жовтня стане для вас тим днем у році, коли ви похвалите себе за кожен прояв своєї особистої відповідальності.