Бесіда «Безпечне працевлаштування»

В рамках проекту Міжнародної організації з міграції «Комплексне реагування, підтримка та захист вразливих ВПО, осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно-зумовленого насильства в Закарпатській області», який реалізує Закарпатською громадською жіночою організацією «ВЕСТА», проводиться комплексна інформаційно-просвітницька робота з молоддю у навчальних закладах.

  20 жовтня 2022 року  представники ЗГЖО «Веста» провели з учнями  інформаційно-просвітницьку  бесіду про безпечні правила працевлаштування в Україні та за кордоном. Нажаль, коли мільйони людей в Україні втрачають роботу і можливість доходу, молодь шукає можливості працевлаштування. Кількість шахраїв і вербувальників збільшується. Знання  безпечних правил працевлаштування в Україні та за кордоном зменшує  ризики потрапити в будь-які  форми експлуатації.  Під час заходу відбулася змістовна бесіда  з молоддю про наступне:

  • Хто може постраждати від торгівлі людьми, експлуатації і ґендерно-зумовленого насильства?

-Які існують  правила безпеки, яких варто дотримуватися громадянам України?

-Як оминути небезпеки, які  чатують на українців, в сучасних реаліях?

Крім того, учнів   проінформували про Національну безкоштовну гарячу лінію з  протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.