Зі святом 1 вересня

         1 вересня розпочався новий 2022-2023 навчальний рік. Для всіх здобувачів освіти був проведений перший урок «Ми українці: честь і слава Незламним!». У важкий час стартує освітній процес, але війна не має права завадити розвитку та реалізації  мрій та планів нашої учнівської молоді. Нехай жага до нових знань, вмінь і навичок буде маяком на нелегкому шляху пізнання.

              Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Для тих, хто вперше переступає поріг нового освітнього закладу, – це найбільш хвилюючий день. Дирекція училища щиро вітає всіх  з початком нового 2022-2023 навчального року.  Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується нехай навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед НАШИМИ УЧНЯМИ  нові двері до мрій, інтересів і рекордів.

           Бажаємо першокурсникам, щоб сьогоднішній день став для них не тільки яскравим спогадом, але й вдалим стартом у велике життя. Хай кожен день навчання буде сповнений цікавими заняттями, новими зустрічами та дивовижними відкриттями, а 2022-2023 навчальний рік – яскравими враженнями, новими досягненнями і обов’язково стане ПЕРЕМОЖНИМ. Крокуйте з вірою в серці до нових вершин. Успіху!