Всеукраїнський чемпіонат з повітряної гімнастики


5 листопада, у спорткомплексі «Юність» в  місті Ужгороді демонстрували свою майстерність з повітряної гімнастики   135 учасників та учасниць із Львівської, Полтавської, Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької, Тернопільської, Сумської, Харківської, Київської, Закарпатської областей та польського міста Гдиня. У програмі – сольні та групові виступи на повітряних полотнах, повітряному кільці, гамаку та інших повітряних реквізитах. Вікова категорії учасників – від 3-х до 35-и років.

Богдан Андріїв, Ужгородський міський голова привітав спортсменів, тренерів, гостей турніру, відзначив, що дуже радий із того, що Ужгород вперше приймає чемпіонат із повітряної гімнастики і участь у ньому беруть спортсмени із багатьох регіонів, а також із Польщі – країни, яка дуже допомагає Україні із початку повномасштабної війни, підтримує у такий важкий час. Богдан Євстафійович побажав спортсменам вдалих змагань, нових висот і гарних результатів. Наголосив, що завдяки нашим Збройним Силам маємо можливість проводити ці змагання в Ужгороді і тому завдання всіх – підтримувати та допомагати нашим військовим.

        На запрошення керівника  Академії спортивного виховання «Academy of Sport Education» Василя Кута  учасники гуртка перукарського мистецтва «Зірка на один день» та майстри виробничого навчання перукарського напрямку Гажлінські Олена, Шпонтак Тетяна та Павкевич Маріанна створювали  довершені образи юних спортсменів зачісками та макіяжем.

        За плідну співпрацю слова вдячності  нашим  учням висловив і Василь Гомонай,  заступник голови Ужгородської міської ради.