«Волонтери – люди доброї волі»

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. Саме в цей день, класний керівник Кереканич Оксана провела з учнями бесіду про волонтерську роботу. Адже зараз все більше людей долучається до волонтерської справи. Волонтер – це людина, що допомагає сусідам, людям, які потребують допомоги вдома чи за кордоном, військовим. Волонтери працюють в школах, училищах, лікарнях, таборах з біженцями, при захисті навколишнього середовища – всюди.
В умовах військової агресії Російської Федерації проти України волонтерська допомога, зокрема, населенню та Збройним силам України є неоціненною.
Заступник директора училища Оксана Корнієнко розповіла учням про волонтерську діяльність працівників нашого училища з початку війни, яку розпочала Росія проти України у лютому цього року.
Волонтерська робота в нашому училищі продовжується і сьогодні: протягом листопада учні разом в майстрами виробничого навчання швейного напрямку пошили шорти для поранених військових, а учні перукарського напрямку надають безкоштовні перукарські послуги внутрішньо переміщеним особам, які проживають в нашому місті.
Наприкінці уроку Оксана Павлівна відмітила, що люди повинні у своїх вчинках користуватись добром, милосердям, співчуттям. Пам’ятайте, що саме ви – капітан свого корабля життя. І куди ви його спрямуєте – до хорошого, чи поганого – залежить тільки від вас, від вашої особистості