Віртуальна подорож до Всесвітнього дня туризму

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році. Основною метою цього дня є пропаганда туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвиток зв’язків між народами різних країн.

В Україні День туризму відзначається щороку 27 вересня з 1998 року. З нагоди цього свята в нашому закладі освіти булла організована віртуальна подорож «Закарпаття туристичне». Учні першого курсу готельно-туристичного напрямку підготували презентацію про красиву природу, старовинні замки та палаци, мінеральні води рідного краю.

Закінчилася подорож оглядовою екскурсією м.Ужгорода. Учні здійснили прогулянку найдовшою у Европі липовою алеєю, площею Корзо, однією з найстаріших вулиць Ужгорода, відвідали Кафедральний Собор, Ужгородський замок та Скансен, ознайомилися з колекцією відомих міні скульптур Ужгорода. «Поласували» фірменним тортом «Ужгород» в кондитерському домі Валентина Штефаньо. День туризму – свято всіх і працівників індустрії туризму, і туристів зі стажем, і початківців. Ми бажаємо всім міцного здоров’я, завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу