Про відзначення Всесвітнього тижня грошей

З 18 до 24 березня 2024 року в Україні відзначається Всесвітній тиждень грошей 2024 (Global Money Week 2024), у святкуванні якого щороку беруть участь більше 100 країн світу.

       «Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє» – це офіційна тема Всесвітнього тижня грошей у 2024 році. Вона фокусується на безпечному управлінні грошима та підкреслює важливість відповідального ставлення до особистих фінансів, усвідомлення потенційних фінансових ризиків і вміння захищати свої гроші.

         18 березня 2024 року  фахівці  Опаленик Артем Петрович, начальник  відділення № 472/06 Закарпатської обласної  дирекції АБ «Укргазбанк» та Вінце Отілло Йожефович, начальник управління продажі корпоративного банкінгу  Закарпатської обласної  дирекції АБ «Укргазбанк» провели з учнями урок  фінансової грамотності, в ході якого  переглянули презентацію «Перші заощадження» та обговорили важливість відповідального ставлення  до фінансів.  Під час бесіди фахівці надали  поради з кібербезпеки,  розповіли про схеми шахрайства  у воєнний час,  історію шахрайства з грошима від фальшивомонетництва до кібершахрайства. 

        Для уникнення шахрайським випадкам у сфері платіжних послуг,  учні взяли участь у настільній командній грі «Кібербезпека: думай швидко, плати безпечно!», яку провів майстер виробничого навчання Белецький Олександр.