Обрано новий склад учнівської ради

15 вересня 2021 року в нашому закладі освіти відбулося засідання ради учнівського самоврядування. На засіданні було обрано новий склад та голову ради учнівського самоврядування.
В цьому навчальному році головою ради було обрано учня другого курсу Чаловку Максима, заступниками голови стали здобувачі освіти першого курсу – Кіс Василь (професія перукар (перукар-модельєр) та Галаговець Ярослава (професія вишивальник, кравець). Всі присутні ознайомилися з планом роботи на навчальний рік, а також обговорили першочергові завдання на перший семестр з урахуванням дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавірусної хвороби.
Під час засідання заступник директора з ВР Скиба М.П. ознайомила присутніх з листом Закарпатської громадської жіночої організації «Веста», яка буде проводити тренінги для учнівської та студентської молоді з метою підвищення рівня поінформованості про небезпеку та ризики злочину торгівлі людьми 16-17 вересня. Шестеро здобувачів освіти, члени ради учнівського самоврядування нашого закладу освіти будуть брати участь у навчальних тренінгах. Марина Павлівна надала учням інформацію про благодійну акцію «Монетка дітям», яка триває до 30 вересня 2021 року, передбачає збір по всій Україні монет номіналом 25 копійок, що будуть використані для допомоги онкохворим дітям і запропонувала долучитися до участі в акції.
Адже творити добро – це так просто.