Навчальна екскурсія в готельний комплекс «Золота гора»

          15 вересня 2021 року для  здобувачів освіти першого курсу з професії покоївка, адміністратор, агент з організації туризму була організована навчальна екскурсія в готельний комплекс «Золота гора», відповідно темі уроку виробничого навчання «Ознайомлення з готельним комплексом. Організація приміщень на підприємствах готельного господарства».

          Готельний комплекс «Золота гора» розташований поблизу  м.Ужгород. Це унікальне  місце, оточене дивовижною природою Карпат, в якому панує спокій і затишок.

          Під час екскурсії  здобувач освіти  разом  з майстрами виробничого навчання Ляхович Г.Ю. та Борисенко Л.І. відвідали різні номери в готелі,  СПА-центр, В-центр, ресторан, термальні басейни. Менеджер готелю наочно показала учням  облаштування  номерів готелю   різних категорій. Надалі екскурсанти ознайомилися з великою територією готельного  комплексу, на якій  знаходяться басейни, джакузі з термальною водою, спортмайданчики та зона для дітей, мінізоопарк,  літня тераса, з якої відкривається  неповнорна панорама мальовничої природи.

         Здобувачі освіти  нашого закладу залишилися задоволені від гостинної   атмосфери у готельного-ресторанному   комплексі.