Дорогі друзі, учні, колеги!

Наближається   празників празник і торжество торжеств, яке  перевищує всі інші торжества – це  Воскресіння Христове, яке  об’єднує нас всіх навколо загальнолюдських і християнських цінностей: милосердя, доброти, любові до ближнього, людяності.

        Шановні  учні та колеги, прийміть найщиріші вітання із святом Великодня!  У ці світлі погожі весняні дні Христовому Воскресінню радіємо ми та все живе навколо!

       Нехай у кожній оселі буде щастя, радість, достаток! Щоб ви та  ваші рідні були здоровими, коханими, веселими. Нехай душа кожного  з нас наповниться світлом, адже це свято завжди уособлює перемогу добра, віру у краще  майбутнє для нас та нашої країни!

      Бажаю кожному з вас душевного спокою, злагоди, взаєморозуміння у родинах, успіхів у навчанні,  роботі! Нехай Господь благословляє вас щодня на добрі справи, принесе нашій землі довгоочікуваний мир і поверне кожного воїна додому живим!

         Хай диво Христового Воскресіння надихає Вас на добрі та шляхетні вчинки, наповнить радістю серця, а переможний дух надії додає сил, наснаги для праведних справ,  спрямованих на процвітання нашої Батьківщини.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!