75 років Ужгородському вищому комерційному училищі КНТЕУ

Історія нашого закладу освіти починається ще з 1920 року, коли в Ужгороді була відкрита Державна фахова деревообробна школа – перша школа для учнів-ремісників на Закарпатті у період його перебування в складі Чехословаччини.
Після визволення краю та воз’єднання з Радянською Україною на Закарпатті розпочалася робота з відновлення, а фактично зі створення нової системи професійно-технічної освіти. На виконання постанови РМ УРСР № 1331 від 26.07.46 року в листопаді 1946 року було відкрите Ужгородське ремісниче училище № 6. Це був перший в нашій області професійно-навчальний заклад по підготовці кваліфікованих робітників, відкритий у післявоєнні роки.
В листопаді цього року наш заклад освіти відзначив 75 – річний ювілей. 75 років у масштабах історії це невеличкий відрізок часу, а для училища – певний етап життя, який увібрав в себе багато героїчного, мудрого, великого! За цей час наш заклад освіти, створюючи свою історію, пройшов нелегкий шлях професійчної підготовки молоді. Тисячі вихованців училища склали і продовжують складати основу трудових колективів підприємств деревообробного, швейного профілів області, а на сучасному етапі – сфери послуг.
З нагоди цієї події директор закладу освіти Гондорчин Лідія Павлівна привітала членів педагогічного колективу, які поєднали своє життя з професійно-технічною освітою, що ведуть по життю, виводять у світ нові покоління, які є майбутнім нашої країни.
На годинах спілкування учні із захопленням слухали розповіді педагогічних працівників про історію створення та розвитку училища, про професії деревообробного напряму, про чудову плеяду гідних і талановитих педагогів та випускників училища.