Головна
Про нас
КНТЕУ
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика
МОН ЗакДМОН НПЦ ПТО ИППО ПрофТехОсвита ИИТ
22.11.16 - КВК серед учнів училища.


22 листопада 2016 року в училищі був проведений КВК, присвячений до Дня студента на тему: «Студент завжди студент», в якому прийняли участь дві команди, команда з професії: перукар (перукар-модельєр) «Гострі ножиці» та команда з професії: покоївка, адміністратор, агент з організації туризму «220 Вольт». Артистичні команди довели за допомогою жартівливих сценок, які вони кмітливі, розумні та веселі. Переможці були нагороджені грамотами, а всі присутні в залі отримали море позитивних емоцій та х...


17.11.16 - Бесіда присвячена Європейському дню захисту від сексуальної експлуатації та насильства.


17 листопада в актовій залі нашого училища відбулася зустріч учнів з психологом Ужгородського міського центру соціальних служб у справах сім'ї, дітей та молоді, Гебою Т.А.

Під час зустрічі психолог разом з учнями у формі бесіди обговорили визначення насильства, його види та форми. Особлива увага була присвячена проблемі сексуального насильства. Було наголошено, що сексуальне насильство, це не тільки безпосередній статевий акт, а й будь-яка сексуальна поведінка, що нав’язується проти...


10.11.16 - Участь у півфіналі конкурсу «Снігова королева 2016».


10 листопада 2016 року на базі нашого навчального закладу відбувся третій (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу з перукарського мистецтва «Снігова королева ESTEL 2016» за участі ТОВ «Естель Україна». В конкурсі взяли участь вісім конкурсантів із двох професійно-технічних навчальних закладів Закарпаття, з нашого училища та ДНЗ «Мукачівський центр професійно-технічної освіти».

Згідно з вимогами до конкурсної роботи майстри-початківці з професії перукар створювали ексклюзивний фанта...


10.11.16 - «Наша свобода не далася дарма» - бесіда до 40-річниці Гельсінської групи.


10 листопада в актовій залі училища був проведений захід, присвячений громадсько-політичній та правозахисній діяльності Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Викладач суспільних дисциплін Демко Ганна Юріївна розповіла учням училища про Рух Опору в Україні, шістдесятників, дисидентів, опозицію, Гельсінську Спілку та її учасників, використовуючи презентаційні матеріали.

Тюрми, каторги, заслання, переслідування учасників Гельсінської групи їх та рідних, ві...


09.11.16 - Участь у професійному семінарі ESTEL.


09 листопада 2016 року на базі нашого навчального закладу проведений одноденний професійний семінар для майстрів виробничого навчання за участі торгової марки «Estel». Відбулася інформаційна презентація, де провідний технолог Коломиць Наталія Петрівна з м. Київа ознайомила всіх присутніх з сучасною професійною косметикою для волосся торгової марки Estel, яка діє в Україні.

Навчання відвідали шість майстрів виробничого навчання нашого училища з професії перукар (перукар-модельєр). Пр...


09.11.16 - Відкритий урок з виробничого навчання Німець Т.М. Тема уроку: «Обробка бічних зрізів та низу жилета. Заключна обробка. Проведення заключної ВТО».


09 листопада 2016 року був проведений відкритий урок виробничого навчання з професії кравець (група № 5, ІІ курс) майстром виробничого навчання Німець Т.М. Тема уроку: «Обробка бічних зрізів та низу жилета. Заключна обробка. Проведення заключної ВТО». Урок пройшов на високому методичному рівні, майстер виробничого навчання використала інноваційні методи навчання – випереджуючі завдання для учнів, які підготували короткі презентації про історію виникнення, різноманітність , застосування чоловіч...


08.11.16 - Засідання ради учнівського самоврядування.


8 листопада 2016 року відбулося засідання ради учнівського самоврядування, під час якого члени ради обговорили питання підготовки заходів у листопаді до Дня студента, Міжнародного дня відмови від куріння.

Касінець Марина, заступник голови ради проінформувала присутніх про участь у відео-мості на тему: «Якби мене обрали головою регіональної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ області я б...», який відбувся 27 жовтня 2016 року на базі НМЦ ПТО в Закарпатській області.[0] [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28]
-
Студентам:
Відеоматеріали
Розклад занять
Календар
Годинник

Архів
Всі новини по роках.
Пошук по сайту
-

Звіт про роботу директора за 2016 - 2017 навчальний рік

Міжнародні відносини

Національно-патріотичне виховання

Наші видання

Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

Державні закупівлі

АНОНС!!!
Надаємо послуги населенню!

ЗНО - 2017

Наші партнери

-
Новини
12.10.17 - Участь у професійному семінарі ESTEL.
12.10.17 - Відзначення Дня захисника України, присвяченого 75-річчю від початку формування Української повстанської армії - «Відповідь нескореного народу».
11.10.17 - Легкоатлетичний крос.
09.10.17 - Відкритий урок з хімії.
05.10.17 - Участь у семінарі «Підготовка резюме».
05.10.17 - Урок пам’яті до трагедії Бабиного Яру.
29.09.17 - «За наших знань багаття – уклін Вам до землі» - захід до Дня вчителя.
27.09.17 - Екскурсійно-туристичний захід до Всесвітнього дня туризму.
26.09.17 - «Батьківщину люблять не за те, що вона велика, а за те що вона своя» - захід до Дня партизанської слави.
21.09.17 - Участь у інформаційно-просвітницькому заході для молоді «Ярмарок кар’єри - «Вибирай професію – будуй своє майбутнє!».
Рік Японії в Україні

Рік Японії в Україні

Головна
Про нас
КНТЕУ
Бібліотека
Сторінка психолога
Учнівське самоврядування
Виховна робота
Охорона праці
Професії
Вступнику
Методика

сеть партнерских программ