Участь у вебінарі «Українська вишиванка – світовідчуття нації, закодоване на полотні»

11 квітня 2024 року у рамках VII Всеукраїнського конкурсу «Fashion ПРОРИВ» («Прорив легкої промисловості України») відбувся вебінар на  тему «Українська вишивка – світовідчуття нації, закодоване на полотні», організований Національним галузевим партнерством в легкій промисловості України «FASHION GLOBUS UKRAINE» за підтримкою Науково-методичного центру з професійно-технічної освіти у Харківській області.на

У вебінарі взяли участь спікери з України та закордону. Була представлена широка палітра технік української вишивки, від старовинних до сучасних, за допомогою яких розвивається культурна спадщина.  

Майстри виробничого навчання з професії вишивальник, кравець та викладачі  швейного напрямку нашого закладу освіти   долучилися до вебінару. Це була неймовірна подорож у історичний ракурс вишивки, креативне та успішне її впровадження в сучасний фешн-бізнес, магію новітніх технологій та віртуальна екскурсія до флагману вишивального виробництва України, занурення в світ можливостей сучасного вишивального та швейного обладнання.

        Учасники вебінару отримали сертифікати.