Збори лідерів учнівського самоврядування

18 листопада в режимi онлайн вiдулися збори лiдерiв учнiвського самоврядування ЗП(ПТ)О областi, в яких брала участь Капуста Іонела, голова  учнівської ради  училища.

На початку заходу методист Тетяна Хiльченко зробила акцент на тому, що самоврядування – один з атрибутів демократичного устрою суспільства i саме учнівське самоврядування дає можливість здобувачам освiти практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства, привiтала учасникiв та проiнструктувала щодо виборiв лiдера регiональної ради учнівського самоврядування. На посаду лiдера регiональної ради було висунуто три кандидатури.  Кожен з  претендентів  поділився своїм   баченням про напрямки й методи роботи, цікавими iдеями, подiями та заходами, якi хотiлося б в майбутньому реалiзувати.

За результатами онлайн голосування головою регіональної ради  стала здобувачка освiти Вищого професiйного училища № 3 мiста Мукачево Винар Олександра, заступниками  – Прокопчук Тетяна (Берегiвський професiйний лiцей сфери послуг) та Уйбарi Максим (Хустський професiйний лiцей сфери послуг).
 Далi учасники зборiв обговорили та затвердили план роботи регіональної ради лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти області на 2020/2021 навчальний рік. Домовились про створення групи у додатку «Вайбер» для зручного спiлкування та про наступну зустрiч «Калейдоскоп «Подiя року»» вже у груднi.