Всеукраїнський учнівський челендж «Молодь України – разом!»

Свято День Соборності України щороку відзначається в одну й ту ж саму дату – 22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. До цієї дати стало доброю традицією утворювати живий ланцюг єдності.
25 січня 2021 року за ініціативи навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області відбувся Всеукраїнський учнівський челендж «Молодь України–разом!» в режимі онлайн. Мета – через знайомство, спілкування, обмін кращими здобутками утворити віртуальний ланцюг єдності, соборності України. У заході взяли участь захід, схід, північ, південь і центр нашої держави, а саме: Закарпатська, Луганська, Чернігівська, Херсонська та Київська області. Таким чином об’єднались 160 учасників з різних закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Під час челенджу лідери учнівського самоврядування розповіли про свою маленьку батьківщину, із захопленням і гордістю поділилися власними надбаннями, розповіли про професійні й особисті перспективи. Майбутні кваліфіковані робітники продемонстрували величезний потенціал майстерності, творчості, креативності у підготовці виступів.
Як підсумок, представники регіонів проголосили Угоду єдності, пообіцяли один перед одним пам’ятати й прославляти героїчне  минуле свого народу; цінувати і дбати про природні багатства; жити в мирі; бути толерантними; навчатись й працювати для розквіту своєї Батьківщини та свого народу.