Всеукраїнський тиждень професійної освіти

У рамках Всеукраїнського тижня професійно-технічної освіти України – 2023 на базі Вищого професійного училища № 3 м. Мукачево розгорнуто виставку експонатів технічної творчості та виробів, виготовлених здобувачами освіти у навчально-виробничих майстернях закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпаття. Організатором івенту виступив департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації.
Наш заклад освіти представив на обласну виставку колекції одягу в народному, спортивному та офісному стилях; великодні рушники, вишиті бісером, традиційні жіночі прикраси (гердан, силянки-комір, браслети з бісеру); вечірні зачіски, виконані на жіночих манекенах та пастижерні прикраси. Роботи виготовлені здобувачами освіти у навчально-виробничих майстернях училища та на заняттях гуртків технічної творчості.
Технічна творчість – це надзвичайно ефективний засіб навчання та виховання, завдяки якому виявлені творчі здібності здобувачів освіти збагатять і вдосконалять їх майбутню професійну діяльність.