Урок пам’яті «Бабин Яр – це наша незагойна рана»

29 вересня – День пам’яті жертв Бабиного Яру. Трагедія Бабиного Яру – це не тільки фізичне знищення людей, а й спроба стерти пам’ять про них. Залишаючи Київ, нацисти намагалися приховати сліди своїх злочинів, але вони розуміли, що за вчинене звірство їх чекає неминуча кара. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Радянське керівництво десятиліттями не наважувалося назвати знищення євреїв тим, чим воно було насправді – знищенням євреїв, адже переважна більшість розстріляних в Бабиному Яру були євреями.
З метою усвідомлення важливості толерантного ставлення до інших народів 28 вересня викладач, керівник національно-патріотичного гуртка Демко Ганна провела з учнями I курсу урок пам’яті «Бабин Яр – це наша незагойна рана». В ході спілкування Ганна Юріївна розповіла про події, пов’язані з трагедією в Бабиному Яру, який став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. Під час німецької окупації Києва у 1941-1943 роках було розстріляно від 100 до 150 тисяч осіб, дві третини з яких були євреї.
Після вступної бесіди учні переглянули відеоролик хроніку «Правда про Бабин Яр».
Бібліотекар Голубка Мирослава підготовувала в бібліотеці закладу освіти книжково-ілюстративну виставку «Пам’ятаємо».
Бабин Яр – страшна сторінка в історії всього людства. Усі ми маємо пам’ятати про цей злочин, щоб ніколи знову не допустити його жахливого повторення. Бережімо вічну пам’ять про невинних.