Урок мужності, присвячений Дню Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

           Саме сьогодні, 21 листопада викладач Ганна Демко провела з учнями урок мужності   «Україна – країна нескорених!».   На уроці викладач пригадала  події, які відбувалися в країні і на Майдані Незалежності у 2013 році;  розповіла  про пам’ятні події та визначні здобутки українського народу у цій боротьбі;  обговорили  з учнями цінності, які відстоювали учасники українських революцій, та за які, сьогодні воюють захисники і захисниці у російсько-українській війні, а саме: незалежність та територіальна цілісність, волю, соборність, гідність України та українців.

          21 листопада Україна відзначає 10 річницю Революції Гідності та 19 річницю Помаранчевої революції.  Українці зробили свій європейський та цивілізований вибір тоді і продовжують його захищати зі зброєю в руках сьогодні.  В цей день ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі.