Участь у круглому столі «Створення електронних ресурсів для професійної підготовки майбутніх робітників швейної галузі»

17 лютого педагогічні працівники швейного профілю нашого закладу освіти брали участь у засіданні круглого столу «Створення електронних ресурсів для професійної підготовки майбутніх робітників швейної галузі». Методист НМЦ ПТО Хільченко Т.О., куратор секції, зосередила увагу на актуальності створення електронних освітніх ресурсів, їх основних видах відповідно до вимог “Положення про електронні освітні ресурси” (наказ № 1060 Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.10.2012 р.). Також розповіла про ЕОР з професій швейного профілю, які отримали гриф Міністерства освіти і науки України та продемонструвала електронний навчально-методичний комплекс, який створюється творчою групою педагогів закладів освіти області й методистів центру.
Старший майстер Хустського професійного ліцею сфери послуг Мейгес Т.В. поділилася досвідом роботи з розробки електронного підручника “Технологія виготовлення чоловічих штанів” та участю у проєкті “Професія творити моду”, результатом якого став електронний посібник “Технологія створення жіночого одягу”. Також відзначила, що здобувачам освіти цікава така форма навчальних матеріалів, особливо під час дистанційного навчання.
Змістовними були виступи педагогів Міжгірського професійного ліцею: викладачки професійно-теоретичної підготовки Мороз В.М “Розвиток творчих здібностей здобувачів освіти на уроках спец дисциплін з професії вишивальник” і майстра виробничого навчання Керенович В.М. “Сучасні підходи до професійно-практичної підготовки кваліфікованих робітників з професії вишивальник”.
На завершення круглого столу Хільченко Т.О. надала інформацію про проведення V Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “Прорив легкої промисловості України”. Учасники поділилися своїми намірами щодо подальшої роботи з наповнення ЕНМК з професії швачка.