З 22 листопада по 26 листопада 2021 року в нашому закладі освіти розпочався тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. У рамках тижня для учнівської молоді будуть проведені години спілкування, онлайн-уроки, профорієнтаційні бесіди, тренінги, зустрічі з роботодавцями, фахівцями Ужгородського міського центру зайнятості.
22 листопада 2021 року з учнями Ужгородських закладів освіти №№ 2, 10, 19 були проведені профорієнтаційні бесіди, тренінги, під час яких вони переглянули відеоматеріали про наше училище. У ході спілкування зі школярами педагогічні працівники училища Росул Л.М., Бергауер С.М., Корнієнко О.Я., Агеєва Т.М., Скиба М.П., Фіголь Т.Ю., надали вичерпну інформацію про професії, за якими ведеться підготовка, умови вступу та навчання, можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у гуртковій роботі, спорті чи культурно-масовому житті. До профорієнтаційної роботи були залучені учні закладу освіти. Чедрик Крістіна та Любачевська Анна, здобувачі освіти групи № 6 з професії перукар (перукар-модельєр),візажист розповіли про свої досягнення, навчаючись в УВКУ КНТЕУ.
Сподіваємося, що проведення таких заходів стане для школярів компасом у їх подальшому професійному самовизначенні та допоможе зробити правильний вибір майбутньої професії.
Також, 22 листопада з учнями першого курсу нашого закладу освіти була проведена година спілкування на тему «Історія професійно-технічної освіти та нашого закладу освіти». В ході бесіди був зроблений акцент на створення ремісничих закладів в далекі сорокові роки. Саме 2 жовтня 1940 року Президією Верховної Ради СРСР був виданий указ «Про державні трудові резерви СРСР», яким передбачалось створення в країні ремісничих і залізничних училищ та шкіл фабрично-заводського навчання із дворічним та шестимісячним термінами навчання. А наше училище, на виконання постанови РМ УРСР № 1331 від 26.07.1946 року, було відкрите в листопаді 1946 року і називалось – Ужгородське ремісниче училище № 6. Це був перший в нашій області професійно-навчальний заклад по підготовці кваліфікованих робітників, відкритий у післявоєнні роки. Наш заклад освіти, створюючи свою історію, пройшов нелегкий шлях професійчної підготовки молоді. Тисячі вихованців училища склали і продовжують складати основу трудових колективів підприємств деревообробного, швейного профілів області, а на сучасному етапі – сфери послуг.