Тренінг в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

           Задля того, щоб уберегти українців від наслідків емоційної кризи було запроваджено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської.

           В рамках цієї програми,  5 жовтня 2023 року, фахівчиня з профорієнтації Ужгородської філії ЗОЦЗ Катерина ОСАДЧУК провела з учнями нашого закладу освіти тренінг,  направлений на збереження психологічного здоров’я.

Під час тренінгу, присутнім були продемонстровані техніки, які допомагають людям знаходити в собі нові сили, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо. До уваги учасників тренінгу була представлена презентація, яка допомогла зрозуміти, яким чином надавати першу психологічну допомогу людині, яка знаходиться в стані стресу чи психологічної травми. Також учні були ознайомлені з основними пунктами протоколу первинної допомоги в кризових ситуаціях VIVO та багатовимірною моделлю «зустрічі зі світом» BASIC PH.

          Наприкінці зустрічі фахівчиня центру зайнятості закликала  учнів  звернути увагу на власний емоційний стан і взяти відповідальність за нього, тим більше, що набуті знання під час тренінгу допоможуть зробити це більш ефективно.

          Насправді психологічний добробут та розуміння того, що відбувається в нашому внутрішньому світі, на часі як ніколи. Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для нас на щоденну звичку.