Стажування майстрів виробничого навчання

Відповідно до затвердженого плану-графіка стажування педагогічних працівників Ужгородського ВКУ КНТЕУ у 2021 році з 01 вересня 2021 року відбулось в умовах виробництва довгострокове стажування майстрів виробничого навчання перукарського та швейного напрямків, яке є обов’язковою частиною підвищення кваліфікації. Мета стажування – вивчення новітніх виробничих технологій, ознайомлення з сучасними матеріалами та інструментами, новітнім обладнанням, підтвердження робітничої кваліфікації перукар-модельєр, візажист та вишивальник, швачка, кравець. За підсумками стажування педагогічні працівники отримали відповідні довідки.
Стажування проводилося для майстрів виробничого навчання з метою ознайомлення та опанування новітніх виробничих технологій, освоєння нових видів виробничих процесів відповідно до вимог роботодавців та потреб регіонального ринку праці.
В першому семестрі 2021-2022 навчального року майстри виробничого навчання перукарського та швейного напрямків Шпонтак Тетяна Юріївна, Чаловка Оксана Михайлівна, Німець Тетяна Михайлівна, Ільницька Галина Василівна, Фіголь Тетяна Юріївна, Росул Лариса Михайлівна, Бергауер Світлана Миколаївна проходили стажування на базі перукарень, салонів краси, швейної фабрики та ательє м. Ужгорода.