Проведення Дня відкритих дверей

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже вибір професії – справа відповідальна і досить непроста, бо від цього залежить те, як складеться подальше життя людини.

5-6 квітня 2023 року на День відкритих дверей до училища завітали учні випускних класів закладів загальної середньої освіти м.Ужгорода. Присутні на заході отримали  необхідну інформацію про навчання в закладі освіти, професії, за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників, Правила прийому, організацію виробничого навчання та практики, організацію дозвілля. Школярі оглянули  навчально-матеріальну базу кабінетів, виробничих майстерень, виставку учнівських робіт з технічної творчості.

Майстер-класи  з бісероплетіння, зав’язування української хустки,  шарфа, творча майстерня «Розпис хною – міхенді», практичні покази перукарських робіт з «конеколоном», спілкування з педагогами та однолітками викликали жвавий інтерес до робітничих професій, їх актуальності, можливостей навчання, перспектив  вибору подальшої освітньої траєкторії.