Профорієнтаційна робота серед учнів старших класів ЗОШ

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже вибір професії – справа відповідальна і досить непроста, бо від цього залежить те, як складеться подальше життя людини.
З метою розширення уявлення про світ професій, які мають попит на ринку праці упродовж тижня (8-12 лютого 2021 року) з учнями випускних класів Оноківської, Кам’яницької та В.Лазівської загальноосвітніх шкіл були проведені бесіди. У ході спілкування зі школярами педагогічні працівники училища Росул Л.М., Бергауер С.М., Чаловка О.М.,Борисенко Л.І., Кереканич О.П. надали вичерпну інформацію щодо умов вступу до закладу освіти та особливостей навчання, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у гуртковій роботі, спорті чи культурно-масовому житті. До профорієнтаційної роботи були залучені учні училища. Так, учениця 26 групи Конар Ніколета розповіла випускникам В.Лазівської загальноосвітньої школи про свої досягнення, навчаючись в УВКУ КНТЕУ, презентувала професію швачка, кравець, за якою навчається в училищі.

Сподіваємося, що проведення таких заходів стане для школярів компасом у їх подальшому професійному самовизначенні та допоможе зробити правильний вибір майбутньої професії.