«Професія моєї мрії»

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже вибір професії – справа відповідальна і досить непроста, бо від цього залежить те, як складеться подальше життя людини. Наш заклади освіти  завжди гостинно відкриває  двері для бажаючих ознайомитися з робітничими професіями і можливостями здобути якісну професійну освіту.

Під час  проведення   Дня  відкритих дверей  школярі оглянути навчально-виробничі майстерні; виставку  учнівських робіт з технічної творчості; переглянули відеоролики про заклад освіти;  брали  участь у  майстер-класах   з бісероплетіння; зав’язування української хустки,  шарфа;  творчій майстерні «Розпис хною–міхенді», практичних показах перукарських робіт з «конеколоном».

Заклад  освіти займається також комунікаційною діяльністю: розміщуємо  інформаційні матеріали на вебсайті,  в соціальних мережах,  створюємо  і  поширюємо  профорієнтаційні відеоролики у розрізі професій, інфографіку, презентації.

Проведення таких заходів для учнів – чудова можливість ознайомитися з професійною освітою в нових форматах, зрозуміти, що вона сучасна і готова відповідати на їх потреби.