Державна кваліфікаційна атестація

06 лютого 2023 року успішно пройшов іспит у групі № 5 з професії «Вишивальник, кравець» (майстер виробничого навчання Німець Тетяна Михайлівна) на присвоєння кваліфікації кравець ІV розряду.

       Здобувачі освіти складали іспит у два етапи: перший – виконували тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки у системі Classtime, другий – представляли екзаменаційні швейні вироби.

       За рішенням екзаменаційної комісії здобувачам освіти була присвоєна кваліфікація – кравець ІV розряду.

        За результатами кваліфікаційного іспиту та на підставі «Критеріїв відбору здобувачів освіти на ІІІ ступінь професійно-технічної освіти» здобувачам освіти з професії вишивальник, кравець було запропоновано продовжити навчання і отримати підвищений розряд з професії III-го ступеня навчання.

        Голова державної кваліфікаційної комісії Вовчик Оксана Василівна, директор швейного виробництва та методист НМЦ ПТО у Закарпатській області Хільченко Тетяна Олександрівна відзначили якісну підготовку учнів і запевнили, що такі спеціалісти завжди будуть мати попит на ринку праці.

        Вовчик Оксана, директор швейної фабрики вручила подяку майстру виробничого навчання Німець Тетяні Михайлівні за  злагоджену співпрацю та якісну підготовку кваліфікованих робітників.