Підвищення професійної компетентності майстрів виробничого навчання швейного виробництва шляхом стажування

З 19 до 29 лютого 2024 року на базі Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну Комунального закладу «Хустський професійний ліцей сфери послуг» ЗОР  проводилося  стажування майстрів виробничого навчання професії швейного виробництва, яке  відбувалося у два етапи. Дистанційний етап тривав з 19 до 27 лютого 2024 року та передбачав самостійне вивчення сучасних виробничих технологій з використанням створеної за програмою стажування електронної бази навчальних матеріалів, а також виконання практичних завдань.

28-29 лютого 2024 року, під час очного етапу стажування, майстри виробничого Тетяна Фіголь, Тетяна Німець та Галина Ільницька    виготовляли жіночий жилет складної конструкції за сучасною технологією швейних підприємств.

Вивчаючи новітнє обладнання та виконуючи складні технологічні операції виробничих процесів, педагоги удосконалювали свою майстерність, підвищували професійну компетентність, щоб упроваджувати освоєні технології у навчально-виробничий процес підготовки кваліфікованих робітників у закладі освіти.

За результатами успішного опанування програм стажування педагогічні працівники отримали документи про підвищення кваліфікації.