Навчаємось медіаграмотності!

3 червня 2021 року в нашому закладі освіти була організована зустріч із представниками Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Ф.Потушняка. У заході взяли участь здобувачі освіти з професії обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку), педагогічні працівники закладу освіти та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.
Любов Толстова та Вікторія Замула, працівники інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» названої бібліотеки, провели тренінг «Практична медіаграмотність». Під час тренінгу здобувачі освіти дізналися як працюють сучасні медіа, відповідально ставитися до тих джерел інформації, якими користуються; які методи маніпуляцій використовуються в соціальних мережах та як, використовуючи критичне мислення, не бути обманути.
Особливо цікавими під час тренінгу були ігри з демонстрацією відео «Як відрізнити фейк від правди?», «Яка інформація потрібна, яка – ні?» тощо, в ході яких учасники опановували навички критичного мислення, розвивали вміння працювати в групі, аналізували інформацію, розпізнавали факти і судження.