Навчальна  екскурсія в Еко Спа Курорт «Богольвар»

6 травня 2021 року для  здобувачів освіти з професії покоївка, адміністратор, агент з організації туризму була організована навчальна екскурсія в Еко Спа Курорт «Богольвар».

Курортний комплекс “Еко Спа Богольвар” розташований в мальовничому місці при в’їзді в с.Анталовці, на березі гірської річки Віоли. Комплекс “Богольвар” складається з 2 нових трьох- і чотириповерхових корпусів, 3 котеджів-шале, ресторану, спа-комплексу і відкритого басейну. Номерний фонд туристичного комплексу складається з 47 номерів і одночасно може розмістити 130 гостей.

Учні відвідали номери в готелі та  СПА-центр. Менеджер готелю дозволила учням  перевірити  номери  різних категорій  на готовність до заселення,  з чим вони  успішно справилися. Надалі екскурсанти ознайомилися з територією комплексу, на якій  працює ресторан, що  пропонує страви закарпатської, угорської та європейської кухонь, мінізоопарк та форелеве озеро.   Любителям спортивного стилю життя в комплексі пропонується цілий спектр різноманітних видів активного відпочинку: велосипедні та піші прогулянки, волейбол, футбол, риболовля, походи в ліс за грибами, екскурсії по Закарпаттю, більярд, настільний теніс.

Здобувачі освіти  нашого закладу залишилися задоволені від атмосфери готельного комплексу.