Літературні читання до дня народження Т.Г.Шевченко

9 березня – день народження провідника української культури, великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. У національній свідомості кожного українця Тарас Шевченко займає місце національного героя, апостола правди і свободи, нескореного борця за волю України. Людини, яка не просто творила, а надихала до патріотизму, боротьби за правду, свободу та гідне майбутнє нашої країни.

9 березня 2023 року в бібліотеці закладу освіти проведено літературні читання до 209-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка. Учасники патріотичного гуртка читали улюблені вірші, згадували яскраві сторінки біографії, переглянули документальний фільм «Таємниці Генія Шевченка», розмірковували над актуальністю Шевченкових пророцтв. Адже Тарас –  один з найголовніших постатей української культури, який  поклав життя на вівтар служіння своєму народу. Як і сьогодні, наші вірні сини і доньки кладуть життя за нашу свободу.

Нехай його слова і вірші й надалі будуть дороговказом для життя кожному українцю, щоб наші діти та онуки отримали у спадок державу, яку заповів нам Великий Кобзар!

Борімося, брати! Поборемо і переможемо!