Саме такі питання розглядали сьогодні, 17 лютого 2022 року, на практичному занятті учнів з практичним психологом Євгенією Боринською.
Сучасна молодь більшу частину свого часу та дозвілля “юзають” смартфони, “скролять” стрічки соцмереж, завантажують додатки, знімаються в тіктоку, переглядають онлайн відео та грають в онлайн ігри. Та часто забувають, що наш добрий помічник інтернет, не завжди такий “добрий” та безпечний, як може здаватися на перший погляд.
Метою практичного заняття було познайомити учнів з можливими загрозами, що може ховати в собі всесвітнє павутиння, ознайомитися з правилами, що створені для безпечного користування, а також визначити через опитування свій рівень залежності чи незележності від гаджетів та соцмереж.
Так, звичайно, сучасні гаджети дають змогу працювати, відпочивати, ходити по магазинах, оформлювати різні документи, не відриваючись від екрану смартфону, тому, ми проговорили, як захистити свої персональні дані, як не допустити фішингу, спаму та кібер-булінгу, а також, що робити, коли потрапили в халепу чи пастку інтернет-шахраїв!
Підводячи підсумки, учні визначили, що попри всю свою легкість та доступність, віртуальна реальність та інтернет не можуть замінити справжнього спілкування, справжніх прогулянок та зустрічей з друзями, а також тієї реальності, що нас оточує довкола.