Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок

14 грудня українці вшановують пам’ять тих, хто ціною власного життя врятував світ від радіаційної та ядерної небезпеки – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Минуло 37 років від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Але ця трагедія продовжується і сьогодні. Вона забрала багато життів протягом 37-ти років і продовжує забирати їх сьогодні… 

З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильській АЕС, виховання почуття гідності, гордості за свій народ бібліотекар Мирослава Голубка провела  з учнями годину  спілкування з переглядом та обговоренням  відеофільмів  на тему «Чорнобиль – 86… Не маємо права забути!!!».

        Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам’ять про їх подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу. Сьогодні ми виражаємо щирі слова подяки та шануємо всіх ліквідаторів за їх мужність, а також схиляємо голови, пам’ятаючи про померлих.