28 квітня – Всесвітній день охорони праці  у 2023 році!

        28 квітня в Україні та більше ніж у ста країнах світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Цей день є нагодою для привернення уваги громадськості до проблем безпеки та здоров’я на роботі. У 2023 році Міжнародна організація праці визначила тему цього дня – «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип і основне право у світі праці». 

       28 квітня 2023 року в закладі освіти з учнями проведено бесіду з переглядом відеофільму, під час якої  викладач Трачук М.М.  в доступній та цікавій формі  ознайомила їх  з історією виникнення Всесвітнього дня охорони праці,  правилами дотримання безпечних умов праці  під час виробничого навчання та практики, адже через деякий час вони стануть працювати на підприємствах міста та області. Тому знання з охорони праці їм стануть у нагоді.

        Директор училища Лідія Павлівна Гондорчин під час зустрічі з працівниками закладу освіти наголосила, що питання безпечних умов праці та здорового середовища на робочому місці завжди були важливими. Вона звернулася до працівників бути відповідальними, дотримуватись правил безпеки праці,  пам’ятати про свої права та обов’язки.

             Адже безпека праці є запорукою збереження найціннішого – людського життя!