Учнівський театр мод «Мій стиль»

З вересня 2021-2022 навчального року продовжив свою роботу гурток учнівського театру мод «Мій стиль», який творчо працює, поповнюючи свій репертуар художніми номерами, показами нових моделей одягу та зачісок, вирішених в різних стилях та напрямах.
Учнівський театр мод є постійним учасником масових мистецьких заходів, які проводяться в межах міста, району, області.
Під час концертної програми до Дня вчителя, яку підготували учасники культурно-мистецького гуртка «Молодіжне дозвілля», учні першого курсу виступили з колекціями суконь «Клоунеси», «Фольк», «Файні панянки».

З 22 листопада по 26 листопада 2021 року в нашому закладі освіти розпочався тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. У рамках тижня для учнівської молоді загальноосвітніх шкіл були проведені профорієнтаційні заходи.
24 листопада з учнями В.Лазівської, Середнянської, Р.Комарівської та Худлівської закладів освіти педагагогічні працівники училища провели профорієнтаційні тренінги, бесіди з переглядом відеороликів про умови вступу та навчання. До заходів були залучені учні закладу освіти та учасники учнівського театру мод «Мій стиль», які презентували колекціїї одягу. 
25 листопада в нашому закладі освіти була організована зустріч учнів з фахівцями Ужгородського міського центру зайнятості та роботодавцями. Учасники театру мод «Мій стиль» виступили з колекціями одягу «Файна панянка» та «Ін-Янь».

Концертна програма до Нового року
Напередодні Нового року в нашому училищі традиційно була проведена святкова новорічна концертна програма, яку підготували учасники гуртка «Молодіжне дозвілля» та учнівського театру мод «Мій стиль». Зі сцени лунали музичні, віршовані вітання з наступаючим 2022 Новим роком – роком водяного Тигра. Адже Новий рік – найдовгоочікуваніше свято. Всі люди чекають новорічного дива. Кожен вірить, що в новорічну ніч здійснюються всі бажання.