Учнівський театр мод «Мій стиль»

З вересня 2021-2022 навчального року продовжив свою роботу гурток учнівського театру мод «Мій стиль», який творчо працює, поповнюючи свій репертуар художніми номерами, показами нових моделей одягу та зачісок, вирішених в різних стилях та напрямах.
Учнівський театр мод є постійним учасником масових мистецьких заходів, які проводяться в межах міста, району, області.
Під час концертної програми до Дня вчителя, яку підготували учасники культурно-мистецького гуртка «Молодіжне дозвілля», учні першого курсу виступили з колекціями суконь «Клоунеси», «Фольк», «Файні панянки».

18 грудня до Дня святого Миколая, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя учасники культурно-мистецького гуртка «Молодіжне дозвілля», учнівського театру мод «Мій стиль» підготували театралізоване дійство «Святий Миколай прийшов до нас у гості». Учні розповідали вірші, співали пісень, танцювали.
Святий Миколай прийшов привітати учнівський та педагогічний колективи разом з Дідом Морозом та Снігурочкою. Порадував він їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!