Дизайн народного одягу

З вересня 2023 року продовжив роботу гурток технічної творчості «Дизайн народного одягу» під керівництвом майстра виробничого навчання Ільницької Галини Василівни.
Дизайн народного одягу – це вид народного декоративно-ужиткового мистецтва. Мистецтво дизайну безпосередньо пов’язане з людиною.
Основним завданням дизайнерів є допомогти людині самостійно орієнтуватися в різноманітних позиціях моди, багатому асортименті різноманітності тканин, у розробці перспективних моделей.
Одяг є предметом матеріальної культури людини, несе в собі риси історичної епохи, національного характеру, індивідуальних творчих особливостей і тому є об’єктом естетичного сприйняття, несе в собі певну інформацію про власника.
Учні, які займаються в гуртку отримують необхідні знання та навички для створення і виготовлення власних моделей одягу в народному стилі.
На заняттях гуртка учні вчаться самостійно реалізовувати свої фантазії, орієнтуватися в різноманітності сучасної моди, багатому асортименті тканин, створювати сучасні власні моделі народного одягу.
Під час занять гуртківці створюють моделі з елементами народного одягу для виготовлення нової колекції.

На заняттях гуртка учні опановують техніку виготовлення декоративних квітів із тканини для оформлення віночків для нової колекції народного одягу.

Виготовлена колекція «Лісова мавка», яка буде представлена на Ярмарку вакансій 24 травня 2024 року в м.Ужгород.