Дизайн народного одягу

З вересня 2022 року продовжив роботу гурток технічної творчості «Дизайн народного одягу» під керівництвом майстра виробничого навчання Ільницької Галини Василівни.
Дизайн народного одягу – це вид народного декоративно-ужиткового мистецтва. Мистецтво дизайну безпосередньо пов’язане з людиною.
Основним завданням дизайнерів є допомогти людині самостійно орієнтуватися в різноманітних позиціях моди, багатому асортименті різноманітності тканин, у розробці перспективних моделей.
Одяг є предметом матеріальної культури людини, несе в собі риси історичної епохи, національного характеру, індивідуальних творчих особливостей і тому є об’єктом естетичного сприйняття, несе в собі певну інформацію про власника.
Учні, які займаються в гуртку отримують необхідні знання та навички для створення і виготовлення власних моделей одягу в народному стилі.
Заняття в гуртку зацікавлюють і захoплюють учнів свoєю незвичністю, мoжливістю застoсовувати вигадку, фантазію, здійснювати пoшук різних прийoмів і способів дій, твoрчо спілкуватися один з одним.

Народний одяг Закарпаття – традиційне вбрання українців Закарпатської області, яке зазнало зовсім незначних угорських, румунських, словацьких, польських та німецьких впливів. Традиційна ноша Закарпаття включає в себе вбрання гуцулів, лемків, бойків та долинян Закарпаття.
Гуртківці у співпраці з керівником Галиною Василівною виготовили нову колекцію народного одягу Закарпаття «Червена косиця».
Учасники театру мод «Мій стиль» презентували колекцію «Червена косиця» під час концертної програми до Дня вчителя.