Дизайн народного одягу

З жовтня 2021 року розпочав роботу гурток технічної творчості «Дизайн народного одягу» під керівництвом майстра виробничого навчання Ільницької Галини Василівни.
Дизайн народного одягу – це вид народного декоративно-ужиткового мистецтва. Мистецтво дизайну безпосередньо пов’язане з людиною.
Основним завданням дизайнерів є допомогти людині самостійно орієнтуватися в різноманітних позиціях моди, багатому асортименті різноманітності тканин, у розробці перспективних моделей.
Одяг є предметом матеріальної культури людини, несе в собі риси історичної епохи, національного характеру, індивідуальних творчих особливостей і тому є об’єктом естетичного сприйняття, несе в собі певну інформацію про власника.
Учні, які займаються в гуртку отримують необхідні знання та навички для створення і виготовлення власних моделей одягу в народному стилі.
Заняття в гуртку зацікавлюють і захoплюють учнів свoєю незвичністю, мoжливістю застoсовувати вигадку, фантазію, здійснювати пoшук різних прийoмів і способів дій, твoрчо спілкуватися один з одним.