Дизайн народного одягу

З вересня 2023 року продовжив роботу гурток технічної творчості «Дизайн народного одягу» під керівництвом майстра виробничого навчання Ільницької Галини Василівни.
Дизайн народного одягу – це вид народного декоративно-ужиткового мистецтва. Мистецтво дизайну безпосередньо пов’язане з людиною.
Основним завданням дизайнерів є допомогти людині самостійно орієнтуватися в різноманітних позиціях моди, багатому асортименті різноманітності тканин, у розробці перспективних моделей.
Одяг є предметом матеріальної культури людини, несе в собі риси історичної епохи, національного характеру, індивідуальних творчих особливостей і тому є об’єктом естетичного сприйняття, несе в собі певну інформацію про власника.
Учні, які займаються в гуртку отримують необхідні знання та навички для створення і виготовлення власних моделей одягу в народному стилі.
На заняттях гуртка учні вчаться самостійно реалізовувати свої фантазії, орієнтуватися в різноманітності сучасної моди, багатому асортименті тканин, створювати сучасні власні моделі народного одягу.
Під час занять гуртківці створюють моделі з елементами народного одягу для виготовлення нової колекції.