Дизайн народного одягу

З вересня 2022 року продовжив роботу гурток технічної творчості «Дизайн народного одягу» під керівництвом майстра виробничого навчання Ільницької Галини Василівни.
Дизайн народного одягу – це вид народного декоративно-ужиткового мистецтва. Мистецтво дизайну безпосередньо пов’язане з людиною.
Основним завданням дизайнерів є допомогти людині самостійно орієнтуватися в різноманітних позиціях моди, багатому асортименті різноманітності тканин, у розробці перспективних моделей.
Одяг є предметом матеріальної культури людини, несе в собі риси історичної епохи, національного характеру, індивідуальних творчих особливостей і тому є об’єктом естетичного сприйняття, несе в собі певну інформацію про власника.
Учні, які займаються в гуртку отримують необхідні знання та навички для створення і виготовлення власних моделей одягу в народному стилі.
Заняття в гуртку зацікавлюють і захoплюють учнів свoєю незвичністю, мoжливістю застoсовувати вигадку, фантазію, здійснювати пoшук різних прийoмів і способів дій, твoрчо спілкуватися один з одним.

Народний одяг Закарпаття – традиційне вбрання українців Закарпатської області, яке зазнало зовсім незначних угорських, румунських, словацьких, польських та німецьких впливів. Традиційна ноша Закарпаття включає в себе вбрання гуцулів, лемків, бойків та долинян Закарпаття.
Гуртківці у співпраці з керівником Галиною Василівною виготовили нову колекцію народного одягу Закарпаття «Червена косиця».
Учасники театру мод «Мій стиль» презентували колекцію «Червена косиця» під час концертної програми до Дня вчителя.

До свята Весни, яке відбулося 8 березня 2023 року в закладі освіти була організована виставка робіт  гуртківців  технічної творчості. Учасниці гуртка «Дизайн народного одягу»  представили на виставку   колекцію  сучасного, стильного одягу для  адміністраторів готельного комплексу. Колекція складається з  жіночої спідниці та сарафану, які доповнюються жіночими блузами різного покрою. Чоловічий одяг, представлений у вигляді класичних брюк, сорочкою та жилетом.