«Традиції народної майстерності»

Гурток «Традиції народної майстерності»

З вересня 2020 року продовжив свою роботу гурток «Традиції народної майстерності», керівник Божик Стефанія Миколаївна.

Завдання гуртка: розширити знання про традиції народної майстерності, виховувати любов до мистецтва рідного краю, втілювати в життя творчі задуми, формувати естетичний і художній смак.

В цьому навчальному році гуртківці дооформили стенд «Традиції народної майстерності» виробами з бісероплетіння, вишивками в різнихтехніках.

Протягом листопада-грудня до дня святого Миколая учні виготовили новорічні подаруночки, які були відправлені дітям-сиротам в Чинадіївський дитячий будинок.

Нинішня ситуація в Україні не дозволяє провести обласний етап Шостого обласного фестивалю-конкурсу „Воскресни, писанко!” у звичному публічному форматі.

Однак упродовж лютого – березня 2020 року учні гуртка «Традиції народної майстерності» у співпраці з керівником Божик С.М., вихователем Онисько Н.Е. провели величезну роботу з виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва.

Кожна створена ними писанка – це окремий маленький світ, а сам процес її виготовлення – диво поєднання набутих навичок, гармонії та уяви.

До Дня матері, який традиційно святкується у другу неділю травня, учасники гуртка технічної творчості «Традиції народної майстерності» привітали своїх мам виготовленими власноруч квітами, вишитими в різних техніках (новини за 6 травня). Пропоную передивитися інші фотороботи, виготовлені гуртківцями.