«Традиції народної майстерності»

З вересня 2020 року продовжив свою роботу гурток «Традиції народної майстерності», керівник Божик Стефанія Миколаївна.
Завдання гуртка: розширити знання про традиції народної майстерності, виховувати любов до мистецтва рідного краю, втілювати в життя творчі задуми, формувати естетичний і художній смак.
Не дивлячись на особливі умови навчання учні, які проживають у гуртожитку під час занять гуртка технічної творчості виготовили захисні маски машинним способом для мешканців гуртожитку. Такі маски можна використовувати безкінечну кількість разів, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу і власному гаманцю. А також до дня святого Миколая гуртківці готують новорічні подаруночки всім учням, які проживають у гуртожитку.

Експозиція до Великого Свята Великодня
До Великодніх свят у 2021 році члени гуртка технічної творчості «Традиції народної майстерності» у співпраці з керівником гуртка Божик Стефанією Миколаївною взяли участь у виготовлені експозиції на тему «Традиції пасхальних свят від давнини до сучасності», яка відтворює пасхальні звичаї і традиції регіону.
Участь у таких заходах розвиває творчі здібності здобувачів освіти, надає можливість виявити свою індивідуальність, формує ціннісне ставлення до надбань українського народу.