Технічної творчості «Креатив»

З першого вересня 2021 року в училищі працює гурток технічної творчості «Креатив».

 Підлітковий вік  – це сприятливий період для розвитку творчих здібностей учня, його образного мислення, емоційного сприйняття дійсності та активного ставлення до неї.

Заняття в гуртку допомагає  учням розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість й любов до знань.

Програма роботи гуртка “Креатив” є комплексною і включає традиційні і різні види технічної творчості та способи обробки матеріалів: робота з природним матеріалом,  з бісером,  з папером різних видів, плетіння гачком, випалювання по тканині та дереву,  тощо.

 Традиційно,  в першу неділю жовтня,  відмічається День учителя, гуртківці теж  долучились  до свята  і виготовили осінні  композиції. Серед них панно «Осіння фантазія». Для його виготовлення    учні вивчали  природні матеріали,  способи його  заготовки,  поняття про композицію та елементи композиції.

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.
2 грудня 2021 року  разом зі своїми вихованцями відвідала учнів Ужгородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат. В рамках зустрічі гуртківці провели для вихованців школи-інтернату майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас з фоамірану.

Протягом грудня вихованці гуртка “Креатив” активно готувались до святкування Нового року. З цією метою виготовляли різноманітні новорічні композиції для декорування святкового столу.

Упродовж квітня 2022 року учасники технічного гуртка «Креатив» шили екоторбинки, виготовляли писанки  для громадської організаціїї «Рух підтримки закарпатських військових» з метою реалізації виробів.  Кошти від реалізації товару  підуть на закупівлю  тактичних наборів  з окулярів, наколінників і рукавиць.

Також на заняттях гуртка керівник  Трачук Марта Михайлівна провела з учнями майстер-класи з виготовлення м’якої іграшки «Пасхальний зайчик» та писанок в техніці «Декупаж».

1 червня,  в Міжнародний день захисту дітей, громадська організація «Щасливі діти» в центрі міста Ужгорода організувала для дітей цікаву програму – майстер-класи: об’ємна квітка,  м’яка іграшка «Зайчик», лялька-ліхтарик, «Травничок», іграшка антистрес, брошки з фетру та янголи, поробки зі стабілізуючого моху та багато іншого.

Викладач, керівник гуртка технічної творчості «Креатив» Марта Трачук  разом з ученицею гуртка Галаговець Ярославою провели для  присутніх діток майстер-клас з виготовлення м’якої іграшки «Зайчик».  Дітки  з ентузіазмом  долучилися до роботи,   результатом якої   виготовлено понад 30 зайчиків.