Технічної творчості «Креатив»

З першого вересня 2023 року в училищі працює гурток технічної творчості «Креатив».

 Підлітковий вік  – це сприятливий період для розвитку творчих здібностей учня, його образного мислення, емоційного сприйняття дійсності та активного ставлення до неї.

Заняття в гуртку допомагає  учням розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість й любов до знань.

Програма роботи гуртка “Креатив” є комплексною і включає традиційні і різні види технічної творчості та способи обробки матеріалів: робота з природним матеріалом,  з бісером,  з папером різних видів, плетіння гачком, випалювання по тканині та дереву,  тощо.

14 вересня 2023 року в м. Ужгороді на наб. Незалежності проходив масштабний захід – Ярмарок вакансій-2023. Гуртківці провели для присутніх майстер-клас з виготовлення солодких цукерок з гофропаперу.

До свята Дня вчителя, гуртківці теж  долучились   і виготовили  солодкі подарунки для вчителів з побажаннями.

Участь у першому етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

З 27 листопада  до 01 грудня 2023 року в закладі освіти проводився перший етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». Учасники гуртка  «Креатив» (керівник Трачук М.М.) виготовили 10 конкурсних робіт в різних номінаціях.
Сім  робіт в різних номінаціях  – «Новорічна композиція», «Ялинка-хустинка» (номінація «Стилізована ялинка»), Гобелен «Різдво», «Зігріємо теплом» (номінація «Новорічна композиція»), «Подарунок Захиснику», «Домовичок-захисничок» (номінація «Новорічний подарунок»), «Листівка «Затишного Різдва» (номінація «Новорічний колаж чи картина»), представлені на обласний етап Конкурсу, який проводить Закарпатський Комунальний заклад позашкільної освіти «Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» Закарпатської обласної ради.

Участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Напередодні новорічно-різдвяних свят 12 – 15 грудня 2023 року у КЗПО «ПАДІЮН» проведено ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».
Наш заклад освіти представив на Конкурс сім учнівських робіт, три з яких нагороджені дипломами I, II, Ш ступенів департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації.
Згідно з рішенням журі обласного Конкурсу визначені переможці нашого закладу освіти.
Номінація «Новорічний букет» Диплом I ступеня
Куруц Дмитро, вихованець гуртка технічної творчості «Креатив», за роботу «Зігріємо теплом», керівник Трачук Марта Михайлівна
Номінація «Стилізована ялинка» Диплом II ступеня
Кулешова Ангеліна, вихованка гуртка технічної творчості «Креатив», за роботу «Ялинка-хустинка», керівник Трачук Марта Михайлівна

Участь у конкурсі відеоробіт «Традиції добрих справ»
Учні-гуртківці  долучилися до конкурсу відеоробіт «Традиції добрих справ» у межах заходів з нагоди святкування Всеукраїнського дня добрих справ «Щедрий вівторок», організатором якого був Національний банк України.

Гуртківці створили відео, в якому розповіли про традиції благодійності в нашому закладі освіти. За участь у конкурсі всі учасники нагороджені електронними сертифікатами.

Молодці, бажаємо подальших успіхів!

В рамках Дня відкритих дверей, який проходив на базі закладу освіти 10 квітня 2024 року гуртківці продемонстрували майстер-клас з виготовлення квітки-чокера з тканини.