Технічної творчості «Креатив»

З першого вересня 2022 року в училищі працює гурток технічної творчості «Креатив».

 Підлітковий вік  – це сприятливий період для розвитку творчих здібностей учня, його образного мислення, емоційного сприйняття дійсності та активного ставлення до неї.

Заняття в гуртку допомагає  учням розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість й любов до знань.

Програма роботи гуртка “Креатив” є комплексною і включає традиційні і різні види технічної творчості та способи обробки матеріалів: робота з природним матеріалом,  з бісером,  з папером різних видів, плетіння гачком, випалювання по тканині та дереву,  тощо.

 Традиційно,  в першу неділю жовтня,  відмічається День учителя, гуртківці теж  долучились  до свята  і виготовили осінні  композиції. Серед них панно «Осіння фантазія». Для його виготовлення    учні вивчали  природні матеріали,  способи його  заготовки,  поняття про композицію та елементи композиції.

До міжнародного Дня Миру, який відзначається 21 вересня, гуртківці виготовили емблему миру – голуба.

За  біблійною легендою після всесвітнього потопу, Ной випустив голуба, аби довідатися, чи спала вода на землі. Голуб повернувшись, приніс оливкову гілочку, як свідчення благодатних умов для проживання. З того часу почали вважати зображення голуба з оливковою гілочкою символом миру, добра та благополуччя.

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту  Закарпатської обласної військової адміністрації від 26.09.2022 № 145 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» в рамках реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні (заочний)» з 10 до 14 жовтня 2022 року  в нашому закладі освіти  був проведений перший етап Конкурсу.  Учасники гуртка «Креатив»  представили  на Конкурс 22  творчі роботи в 10 номінаціях, 7 з яких подано  на  обласний етап Всеукраїнського Конкурсу, який відбудеться на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної  творчості 14-21 жовтня 2022 року.

Участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочний)

Учні нашого закладу освіти під керівництвом керівника гуртка технічної творчості  «Креатив» Трачук Марти  брали участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочний). Конкурс проводився на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 14 до  21 жовтня 2022 року. На Конкурс було представлено 7  фоторобіт  у номінаціях «Портрет репортажний та студійний», «Пейзаж», «Фото із застосуванням програми Adobe Photosop», «Архітектура», «Макрофотографія», «Репортажне фото», «Побутова та жанрова фотографія».

Учні нагороджені дипломами Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної  військової адміністрації.

«Подаруй Захиснику добро»

До дня Волонтера  гуртківці виготовили  окопні свічки під гаслом «Подаруй Захиснику тепло». Ці  свічки будуть передані нашим захисникам на передову.

Підготовка до святого Миколая. Виготовлення чобітка з фетру для подарунків.

Участь у першому етапі Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір»
З 1 по 9 грудня 2022 року в закладі освіти проводився перший етап Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір». Учасники гуртка технічної творчості «Креатив» (керівник Трачук М.М.) виготовили 3 конкурсні роботи в різних номінаціях.
Дві роботи – «Джинсова красуня» (номінація «Стилізована ялинка») та «Українська тайстра» (номінація «Сувенір»), представлені на обласний етап Конкурсів, який проводить Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

До свята Весни,  8 березня 2023 року в нашому закладі освіти була організована  виставка виробів, створених учасниками гуртків технічної творчості. Учениці гуртка «Креатив» представили на виставку Великодню атрибутику.