Технічної творчості «Креатив»

З першого вересня 2021 року в училищі працює гурток технічної творчості «Креатив».

 Підлітковий вік  – це сприятливий період для розвитку творчих здібностей учня, його образного мислення, емоційного сприйняття дійсності та активного ставлення до неї.

Заняття в гуртку допомагає  учням розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість й любов до знань.

Програма роботи гуртка “Креатив” є комплексною і включає традиційні і різні види технічної творчості та способи обробки матеріалів: робота з природним матеріалом,  з бісером,  з папером різних видів, плетіння гачком, випалювання по тканині та дереву,  тощо.

 Традиційно,  в першу неділю жовтня,  відмічається День учителя, гуртківці теж  долучились  до свята  і виготовили осінні  композиції. Серед них панно «Осіння фантазія». Для його виготовлення    учні вивчали  природні матеріали,  способи його  заготовки,  поняття про композицію та елементи композиції.

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.
2 грудня 2021 року  разом зі своїми вихованцями відвідала учнів Ужгородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат. В рамках зустрічі гуртківці провели для вихованців школи-інтернату майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас з фоамірану.