Технічної творчості «Креатив»

З версня 2021 року в навчальному закаді продовжує свою роботу гурток «Креатив» під керівництвом керівника Трачук Марти Михайлівни.
Підлітковий вік – це сприятливий період для розвитку творчих здібностей учня, його образного мислення, емоційного сприйняття дійсності та активного ставлення до неї. Заняття в гуртку допомагає учням розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість й любов до знань.
Програма роботи гуртка “Креатив” є комплексною і включає традиційні і нові види технічної творчості та способи обробки матеріалів: робота з природним матеріалом, з бісером, з папером різних видів, плетіння гачком, випалювання по тканині та дереву, тощо.
У вересні цього року гуртківці брали участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочний). На конкурс було представлено 15 робіт, 12 з яких стали переможцями Конкурсу у номінаціях «Портрет репортажний та студійний», «Пейзаж», «Фото із застосуванням програми Adobe Photosop», «Архітектура», «Мікрофотографія», «Флора і фауна», «Експериментальне фото» і були нагороджені дипломами 1, ІІ, Ш ступенів департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації.

До Дня захисника України гуртківці брали участь у обласному конкурсі літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему: «Захисники України: історія та сьогодення!» у номінації «Фоторобота».

Експозиція до Великого Свята Великодня
До Великодніх свят у 2021 році члени гуртка технічної творчості «Креатив» у співпраці з керівником гуртка Трачук Мартою Михайлівною взяли участь у виготовлені експозиції на тему «Традиції пасхальних свят від давнини до сучасності», яка відтворює пасхальні звичаї і традиції регіону.
Участь у таких заходах розвиває творчі здібності здобувачів освіти, надає можливість виявити свою індивідуальність, формує ціннісне ставлення до надбань українського народу.