Перукарського мистецтва «Зірка на один день»

З жовтня 2021року розпочав роботу гурток перукарського мистецтва «Зірка на один день», керівником якого є майстер виробничого навчання Гажлінскі Олена.
Гуртківці розпочали роботу з пошукової роботи: перегляду журналів мод, онлайн показів, тижнів моди всесвітньо відомих дизайнерів, стилістів, провідних брендів всесвітнього перукарського мистецтва. Ознайомилися з матеріалами парфумерно-косметичної продукції відомих брендів: «Inebrij», «Estel», «Concept» а також інструментами і пристосуваннями для виконання різних видів перукарських робіт. Були відпрацьовані класичні елементи плетінь і вечірніх зачісок. Наступним етапом роботи гуртка планується виконання плетіння «Афрокіс» на основі коніколону та виконання фантазійних вечірніх зачісок.

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.
2 грудня 2021 року разом зі своїми вихованцями відвідала учнів Ужгородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат. В рамках зустрічі гуртківці провели для вихованців школи-інтернату майстер-класи з  розпису хною по тілу та плетіння косичок.

Створення образу під час виконання вечірньої зачіски