Перукарського мистецтва «Зірка на один день»

З вересня  2022 року розпочав роботу гурток перукарського мистецтва «Зірка на один день», керівником якого є майстер виробничого навчання Павкевич Маріанна.
Гуртківці розпочали роботу з пошукової роботи: перегляду журналів мод, онлайн показів, тижнів моди всесвітньо відомих дизайнерів, стилістів, провідних брендів всесвітнього перукарського мистецтва. Ознайомилися з матеріалами парфумерно-косметичної продукції відомих брендів: «Inebrij», «Estel», «Concept» а також інструментами і пристосуваннями для виконання різних видів перукарських робіт. Були відпрацьовані класичні елементи плетінь і вечірніх зачісок. Наступним етапом роботи гуртка планується виконання плетіння «Афрокіс» на основі коніколону та виконання фантазійних вечірніх зачісок.

5 листопада, у спорткомплексі «Юність» в  місті Ужгороді демонстрували свою майстерність з повітряної гімнастики   135 учасників та учасниць із Львівської, Полтавської, Чернівецької, Івано-Франківської, Хмельницької, Тернопільської, Сумської, Харківської, Київської, Закарпатської областей та польського міста Гдиня. 

На запрошення керівника  Академії спортивного виховання «Academy of Sport Education» Василя Кута  учасники гуртка перукарського мистецтва «Зірка на один день»  були запрошені на захід, створювали  довершені образи юних спортсменів зачісками та макіяжем.

 За плідну співпрацю слова вдячності  нашим  учням висловив і Василь Гомонай,  заступник голови Ужгородської міської ради.

На заняттях гуртка учениці відпрацьовують різні техніки розпису хною по тілу,  виготовляють пастижерні прикраси з натурального волосся та виконують зачіски з елементами  багатопрядного плетіння.

До свята  Весни, яке проводилося в училищі 8 березня 2023 року   учениці гуртка перукарського мистецтва «Зірка на один день»  виконували зачіски  учасницям учнівського театру мод «Мій стиль» в народному стилі.

Учасники гуртка  активно долучилися до проведення майстер-класів з  «Розпису хною – міхенді», проводили практичні покази перукарських робіт з «конеколоном» під час Днів відкритих дверей у закладі освіти 5 та 6 квітня 2023 року.