Перукарського мистецтва «Зірка на один день»

З вересня  2023 року продовжив свою роботу гурток перукарського мистецтва «Зірка на один день», керівником якого є майстер виробничого навчання Павкевич Маріанна.
Гуртківці розпочали роботу з пошукової роботи: перегляду журналів мод, онлайн показів, тижнів моди всесвітньо відомих дизайнерів, стилістів, провідних брендів всесвітнього перукарського мистецтва. Ознайомилися з матеріалами парфумерно-косметичної продукції відомих брендів: «Inebrij», «Estel», «Concept» а також інструментами і пристосуваннями для виконання різних видів перукарських робіт. Були відпрацьовані класичні елементи плетінь і вечірніх зачісок. Наступним етапом роботи гуртка планується виконання плетіння «Афрокіс» на основі коніколону та виконання фантазійних вечірніх зачісок.

14 вересня 2023 року в м. Ужгороді на наб. Незалежності проходив масштабний захід – Ярмарок вакансій-2023. Гуртківці провели для присутніх майстер-клас з розпису хною по тілі.

У грудні 2023 року учні у співпраці з  майстрами виробничого навчання перукарського напрямку відвідали людей похилого віку в територіальному центрі   соціального  обслуговування, для яких  були виконані стрижки.

В рамках Дня відкритих дверей, який проходив на базі закладу освіти 10 квітня 2024 року гуртківці продемонстрували школярам майстер-клас розпис хною по тілу в техніці Мехенді та практичний воркшоп «Сам собі перукар», на якому учні власноруч змогли відчути себе в ролі кваліфікованого перукаря.