Основи інформаційних та Web-технологій

В даний час комп’ютеризація набуває все більшого поширення в нашому повсякденному житті. І все частіше стає необхідністю володіння не тільки елементарними навичками роботи з комп’ютерною технікою. На жаль, в межах курсу інформатики немає фізичної можливості це зробити в необхідних і достатніх об’ємах. Хоча інтерес до комп’ютера у сучасної молоді є. Крім того, при роботі з комп’ютером користувачі відчутно розширюють і поглиблюють свої знання, вчаться застосовувати їх на практиці, привчаються до творчої та колективній роботи, розвивають увагу, пам’ять, наполегливість, волю, акуратність, поповнюють свій словниковий запас, вчаться логічно мислити.

З вересня 2022-2023 навчального року в навчальному закладі продовжив свою роботу гурток «Основи інформаційних та Web-технологій», керівником якого є викладач Кереканич О.П.

На заняттях гуртка учні отримують навички використання сучасних комп’ютерних технологій у навчальній діяльності, набувають вміння опрацьовувати графічну, текстову, табличну, мультимедійну інформацію, знайомляться з базовими поняттями видавничого процесу. Гуртківці опановують роботу з сучасними програмами, мовами програмування, інформаційно-пошуковими системами. Вчаться створювати комп’ютерні презентації, публікації, відеоролики, web-ресурси; за допомогою графічних редакторів розробляють ілюстративний матеріал. Для проведення профорієнтаційної роботи виготовляють візитки, брошури, буклети.

Протягом вересня-жовтня гуртківці поповнили блог учнівського самоврядування училища, сторінку навчального закладу в соціальній мережі facebook, оновлюють інформацію на сайті навчального закладу.

Створили брошуру для проведення профорієнтаційної роботи