Народної творчості «Калина»

З вересня 2020 року продовжив свою роботу гурток народної творчості «Калина» під керівництвом викладача Довгомелі В.П. Знайти свій неповторний стиль, розробляти сучасні моделі одягу та аксесуарів і виготовляти їх – це те, чим учні займаються на заняттях гуртка.
Формуючи практичні вміння і навички роботи з різними матеріалами та інструментами, учні навчилися виготовляти з текстильних ниток модні аксесуари.
По мірі набуття гуртківцями навичок з дизайну, пошиття та оздоблення одягу планується виконання основного завдання, а саме розробка та виготовлення колекції одягу з елементами народних традицій. Саме над цим завданням сьогодні працює гурток народного одягу.
У вересні цього року гуртківці брали участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочний). На конкурс було представлено 15 робіт, 12 з яких стали переможцями Конкурсу у номінаціях «Портрет репортажний та студійний», «Пейзаж», «Фото із застосуванням програми Adobe Photosop», «Архітектура», «Мікрофотографія», «Флора і фауна», «Експериментальне фото» і були нагороджені дипломами 1, ІІ, Ш ступенів департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації.

До Дня захисника України гуртківці брали участь у обласному конкурсі літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему: «Захисники України: історія та сьогодення!» у номінації «Фоторобота».

Експозиція до Великого Свята Великодня
До Великодніх свят у 2021 році члени гуртка народної творчості «Калина» у співпраці з керівником гуртка Довгомелею Валентиною Петравною взяли участь у виготовлені експозиції на тему «Традиції пасхальних свят від давнини до сучасності», яка відтворює пасхальні звичаї і традиції регіону.
Участь у таких заходах розвиває творчі здібності здобувачів освіти, надає можливість виявити свою індивідуальність, формує ціннісне ставлення до надбань українського народу.