Національно-патріотичний

Cеред виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь.
Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.
Саме з цією метою з вересня 2021-2022 навчального року продовжив свою роботу національно-патріотичний гурток під керівництвом викладача Демко Ганни Юріївни. Заняття в гуртку спонукають учнів до творчості, самореалізації особистості. Програмою гуртка передбачено проведення циклу різноманітних за формою і змістом заходів: благодійних акцій, Уроків мужності, конкурсів, екскурсій стежками рідного краю.
Впродовж вересня-листопада навчального року були проведені година спілкування «Бабин Яр – без права на забуття» з переглядом відеоматеріалів, Урок мужності до Дня захисника України на тему «Слава незламним захисникам», Урок пам’яті до 76-річниці вигнання нацистів з України, виховний захід до дня Гідності і Сводоби під гаслом «Вільні творити майбутнє». До Дня пам’яті жертв Голодоморів гуртківці підготували урок-реквієм на тему «Скільки жертв Голодомору і чи був він штучний?».