Патріотичний «Край, в якому я живу»

«Патріотичне виховання –це сфера духовного життя,
яка проникає в усе, що пізнає, робить,
до чого прагне, що любить і ненавидить людина,
яка формується»
(В.О.СУХОМЛИНСЬКИЙ)

З вересня 2022 року  в нашому закладі  почав працювати патріотичний  гурток «Край, в якому я живу».

Основними напрямками діяльності гуртка є: вивчення історіїї та традицій рідного краю та України  в цілому;

 формування особистісних рис громадянина Української держави, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури;

розвиток творчих здібностей;

сприяння саморозвитку і самореалізації молодих людей;

організація та проведення культурно-просвітницьких загальноучилищних заходів, тощо.

 З початку навчального року гуртківці  підготували та провели  слідуючі заходи:

  • круглий стіл до Міжнародного Дня миру «Мир на землі – це затишок і тиша…»
  • до Всеукраїнського дня бібліотек бесіду  «О книго!Пресвята богине!Народу й роду берегине»;
  • до Дня вчителя –  святкову  програму «Уклін вам до землі любі, милі вчителі»;
  • провели засідання до міжнародного Дня миру «Мир на землі-це затишок і тиша,….»
  • виховний захід до Дня відповідальності  «Відповідальність- крок до успіху»

            На уроках гуртка плануємо розглянути та вивчити багато питань  пов’язаних з сьогоднішніми подіями, адже ми українці, знаємо і прагнемо тільки одного-УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!

Літературні читання до дня народження Т.Г.Шевченко

9 березня – день народження провідника української культури, великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. У національній свідомості кожного українця Тарас Шевченко займає місце національного героя, апостола правди і свободи, нескореного борця за волю України. Людини, яка не просто творила, а надихала до патріотизму, боротьби за правду, свободу та гідне майбутнє нашої країни.

9 березня 2023 року в бібліотеці закладу освіти проведено літературні читання до 209-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка. Учасники патріотичного гуртка читали улюблені вірші, згадували яскраві сторінки біографії, переглянули документальний фільм «Таємниці Генія Шевченка», розмірковували над актуальністю Шевченкових пророцтв. Адже Тарас –  один з найголовніших постатей української культури, який  поклав життя на вівтар служіння своєму народу. Як і сьогодні, наші вірні сини і доньки кладуть життя за нашу свободу.

Нехай його слова і вірші й надалі будуть дороговказом для життя кожному українцю, щоб наші діти та онуки отримали у спадок державу, яку заповів нам Великий Кобзар!

Борімося, брати! Поборемо і переможемо!

До свята Весни, 8 березня 2023 року в нашому закладі освіти була організована виставка виробів, створених учасниками гуртків технічної творчості: бісероплетіння, вишивка бісером, колекція комплектів одягу для офісу, Велиикодня атрибутика, пастижерні вироби, вечірні зачіски, виконані на манекенах.
Учасники учнівського театру мод «Мій стиль» підготували до свята Весни виступ, під час якого продемонстрували колекції одягу «Мелодія життя» та «Червена косиця», а учасники патріотичного гуртка вітали присутніх віршами, бажали весняного тепла, краси і мирного неба над нашою Україною.