Патріотичний «Край, в якому я живу»

 «Якщо твої наміри на рік – сій жито,

на десятиліття – саджай дерево,

на віки – виховуй дітей»

Народна мудрість

          З вересня 2023 року   продовжив свою роботу  патріотичний  гурток « Край, в якому я живу».

        Головною метою роботи  гуртка є формування та розвиток всебічно розвинутої особистості,  засобами вивчення  історії та сучасності рідного краю за допомогою інтерактивних технологій, Інтернет та медіа-ресурсів,  для створення інформаційного простору виховання підростаючого покоління патріотів України. Виходячи з цього, основна ідея полягає у мотивації громадської активності молодого покоління. Саме тому патріотичне виховання учнівської молоді є одним з найголовніших пріоритетів. Не дивіться на Україну, як на землю своїх батьків. Дивіться на неї, як на землю своїх дітей. І тоді прийдуть зміни…

      З початку навчального року гуртківці  підготували та провели  такі заходи:

  • бесіду до Міжнародного дня миру «Мир на землі-це затишок і тиша,….»;
  • концертну програму до Дня вчителя «Уклін вам до землі любі, милі вчителі»;
  • бесіду на тему «О книго! Пресвята богине! Народу й роду берегине» з переглядом відеофільмів   до Всеукраїнського дня бібліотек;
  • виховний захід до Дня відповідальності «Відповідальність- крок до успіху».

По Україні із краю в край ходить Святий Миколай

Цього року 6 грудня  українці вперше відзначають разом два свята – День Збройних Сил України та Святого Миколая. Свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої Батьківщини від підступного і жорстокого ворога, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша Вітчизна зберігає свою незалежність.  

         А Святий Миколай оберігає нас із неба, творить чудеса і рятує тих, хто до нього звертається, бо наші воїни захищають нас тут, на землі,  роблячи, часом, неможливе.

    Сьогодні,  06.12.2023 року учні нашого училища  мали чудову нагоду зустрітися з Миколаєм,  подякувати  своїм рідним – захисникам і захисницям, які захищають  наш  спільний дім – Україну, і, звісно, попросити  Святого Миколая: “Щоб подаруночки приніс”.