Культурно-мистецький «Молодіжне дозвілля»

З вересня 2021 року в училищі продовжив свою роботу культурно-мистецький гурток «Молодіжне дозвілля». На заняттях гуртка учні вчать нові вірші, відпрацьовують дикцію та техніку читання поезій, сценічну майстерність. Гуртківці розширюють свій кругозір, самореалізуються та підвищують свою самооцінку. Кожне заняття включає теоретичний матеріал та практичну роботу. Важливе місце надається участі у концертах, конкурсах, театралізованих дійствах.
Впродовж вересня-листопада цього року було проведено ряд культурно-мистецьких та виховних заходів: бесіди до Всеукраїнського дня бібліотек, Міжнародного дня миру, «Відповідальність – крок до успіху» до Всеукраїнського Дня відповідальності людини, урок добра «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» у рамках відзначення Всесвітнього дня захисту тварин, книжкові виставки «Пам’ятаємо» до відзначення трагедії в Бабиному Яру, «Україна більше за життя» до Дня захисника України, «Їх подвигу не стихне слава!» до Дня захисника України.

Книжкова виставка до Дня української писемності та мови

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови. Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопада 1997-го року і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з Преподобного Нестора-Літописця і починається писемна українська мова.
Традиційно, до відзначення Дня української писемності та мови, у бібліотеці нашого закладу освіти оформлено книжкову виставку «Об’єднує нас мова українська, із нею ми докрізь одна сім’я». Тут представлені підручники та посібники з української мови, словники та періодичні видання, у яких висвітлюється історія народження та розвитку однієї з наймилозвучніших мов світу – української мови.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2021 року бібліотекар закладу освіти Голубка Мирослава провела з учнями годину спілкування «Запали свічку пам’яті», під час якої були згадані трагічні події 1986 року, переглянуті документальні фільми «Справжня доля ліквідаторів» та «Загублена Прип’ять. До і після…». Після перегляду фільмів, учні прийшли до висновку, що лише завдяки самопожертві ліквідаторів, багато з яких заплатили власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості.

  День Святого Миколая

16 грудня в нашому закладі освіти відбулося театралізоване дійство «Ой, хто, хто, Миколая любить», яке підготували учасники гуртка «Молодіжне дозвілля» у співпраці з бібліотекарем Голубкою Мирославою.
Також цього дня учасники учнівського театру мод «Мій стиль» відвідали дітей з обмеженими фізичними можливостями в реабілітаційному центрі «Дорога життя». Наші учні прийшли до дітей із солодкими подаруночками, а також виступили з колекціями одягу «Клоунеси» і «Файні панянки».

Концертна програма до Нового року
Напередодні Нового року в нашому училищі традиційно була проведена святкова новорічна концертна програма, яку підготували учасники гуртка «Молодіжне дозвілля» та учнівського театру мод «Мій стиль». Зі сцени лунали музичні, віршовані вітання з наступаючим 2022 Новим роком – роком водяного Тигра. Адже Новий рік – найдовгоочікуваніше свято. Всі люди чекають новорічного дива. Кожен вірить, що в новорічну ніч здійснюються всі бажання.
Тож бажаємо всім здійснення мрій, а саме головне – миру на нашій Українській землі.

Напередодні Дня Соборності України у бібліотеці училища оформлена книжкова виставка «Сила єдності». Матеріали, представлені на виставці, акцентують увагу на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918- початку 1919 року охопив майже всю Україну.