Культурно-мистецький «Молодіжне дозвілля»

З вересня 2021 року в училищі продовжив свою роботу культурно-мистецький гурток «Молодіжне дозвілля». На заняттях гуртка учні вчать нові вірші, відпрацьовують дикцію та техніку читання поезій, сценічну майстерність, вміння володіти мікрофоном. Гуртківці розширюють свій кругозір, самореалізуються та підвищують свою самооцінку. Кожне заняття включає теоретичний матеріал та практичну роботу. Важливе місце надається участі у концертах, конкурсах ,театралізованих дійствах.
Впродовж вересня-жовтня було проведено ряд культурно-мистецьких та виховних заходів: до Всеукраїнського дня бібліотек, флешмоб до Міжнародного дня миру, Дня вчителя, Урок добра «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» у рамках відзначення Всесвітнього дня
захисту тварин.

18 грудня до Дня святого Миколая, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя учасники культурно-мистецького гуртка «Молодіжне дозвілля» підготували театралізоване дійство «Святий Миколай прийшов до нас у гості». Учні розповідали вірші, співали пісень, танцювали.
Святий Миколай прийшов привітати учнівський та педагогічний колективи разом з Дідом Морозом та Снігурочкою. Порадував він їх солодкими подаруночками за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!

14 лютого відзначається День святого Валентина, свято закоханих, яке має свою історію і свої традиції. Саме про історію свята, традиції святкування розповіли учасники культурно-мистецького гуртка «Молодіжне дозвілля» (керівник Голубка М.В.) під час концертно-розважальної програми, яка відбулася 12 лютого 2021 року в актовій залі закладу освіти. Учні декламували вірші про кохання, виконували пісні т а сценки.
З днем закоханих! Любіть один одного, даруйте тепло, даруйте радість, цінуйте один одного!